نمایندگی ایزوگام پشم شیشه

نمایندگی ایزوگام پشم شیشه در کرج

شرکت پشم شیشه موسوی در کرج اولین و بزرگترین تولید کننده عایق‌های حرارتی و صوتی و اولین تولید کننده عایق رطوبتی پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام در ایران است. پس از تاسیس شرکت، نخستین کارخانه آن با هدف تولید پشم شیشه در کرج بر اساس فرایند تل و با استفاده از دانش فنی شرکت سنت گوبن فرانسه و اونرزکورنینگ آمریکا در سال ۱۳۴۶ در کرج گشایش یافت و کالای خود را با نام تجاری موسوی به بازار عرضه کرد.

ظرفیت اولیه تولید کارخانه دو تن در روز بوده که پس از مدتی به ده تن افزایش یافت و در پی رشد تقاضا در کشور کارخانه جدیدی با ظرفیت سی تن انواع پشم شیشه در کرج در روز در شهر کرج احداث شد. همزمان با این تحول تولید انبوه انواع عایق رطوبتی پیش ساخته نیز که برای اولین بار در کشور در سال ۱۳۵۰ در کارخانه کرج این شرکت با نام تجاری ایزوگام در کرج آغاز گردیده بود با افزایش ظرفیتی در حدود ۶ میلیون متر مربع در کارخانه کرج ادامه یافت.

 

 

در همین راستا و در پی تقاضای بازار برای عایقهای رطوبتی به نحوی که با محصولات مشابه تولیدی توسط شرکت‌های مطرح جهان قابل رقابت باشد، کارخانه جدیدی که در کرج خط تولید آن تماماً توسط یک شرکت معتبر اروپایی طراحی و ساخته شده بود در سال ۱۳۸۳ در منطقه صنعتی اشتهارد کرج راه اندازی گردید که مطمئناً فصل جدیدی در صنعت تولید عایق‌های رطوبتی که بیش از ۴۰ سال قبل با نام تجاری ایزوگام موسوی در کرج بنیان نهاده شد، خواهد بود.

این شرکت در حال حاضر با برخورداری از سرمایه انسانی توانمند، ماشین آلات تولیدی و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن انواع عایقها را با ویژگیهای مورد نیاز مشتریان تحت استانداردهای ملی و بین المللی تولید می نماید. با توجه به تعداد و توع عایقها و ویژگیها و مختصات فنی هر یک و کاربردهای گسترده آنها، واحد خدمات مهندسی فروش این شرکت با کادری مجرب همواره آماده ارایه خدمات مشاوره‌ای و پاسخگویی به متقاضیان می‌باشد.

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *