نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج

نکته های بسیار مهمی که در مورد نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج باید بدانید:
وزن ایزوگام شرق دلیجان در کرج
برای محاسبه کردن وزن اضافه شده به ساختمان، باید سطح پشت بام را در مقدار وزن هر متر مربع ایزوگام ضرب کنید تا به صورت دقیق مقدار وزن ایزوگام شرق دلیجان در کرج کار شده روی پشت بام را بدست بیاورید.

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام است: ایزوگام  را میشود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب و اجرا میشود. ایزوگام و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان باعث محبوبیت هرچه بیشترش درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد در کرج و باکیفیت می تواند تا ۱۵ سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید. برای این مورد حتما با مهندس ساختمان خود صحبت کنید و از او مشورت بگیرید. ولی در نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج هر صورت این وزن اضافه شده به حدی زیاد نیست که نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان ساختمان را دچار مشکل کند؛ چون تمامی این وزن در تمامی سطح پشت بام پخش میشود.

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج در فصل زمستان
توجه به این نکته الزامی است که در زمستان نباید سقف را که دارای پوشش ایزوگام است، در هنگام بارش برف پارو کرد و تنها در صورتی که حجم برف بسیار زیاد است تنها لایه رویی برف را پارو کنید. و مراقب باشید که این پارو کردن به پوشش برخورد نکند و باعث شکسته شدن ایزوگام شرق دلیجان نشود. همچنین در فصل گرما نیز نباید با کفش های میخ دار و یا نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج دارای برآمدگی در کف روی این عایق ها راه رفت. و در هر صورت نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج نیز بهتر است از راه رفتن روی ایزوگام خود داری کنید؛ چون در گرما ایزوگام نرم میشود و حالت خمیری به خود میگیرد؛ و فشار وزن ما بر سطح آن میتواند باعث شکسته شدن لایه محافظ قلعی و یا آلمینیومی و یا باعث له شدن و ایجاد فرورفتگی در سطح عایق رطوبتی گردد.

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام است: ایزوگام  را میشود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب و اجرا میشود. ایزوگام و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج باعث محبوبیت هرچه بیشترش درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد در کرج و باکیفیت می تواند تا ۱۵ سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید. برای انتخاب ایزوگام  به ادامه متن توجه فرمایید و ازدیگر مقالات سایت استفاده نمائید.

رعایت چه نکاتی میتواند در افزایش طول عمر نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج پشت بام منزل شما مفید باشند؟

1- از ریختن زباله ها و نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج یا شاخه ها و … خود داری کنید و سطح بام را خالی نگه دارید.
2- هر مدت یک بار وضعیت پشت بام و عایق را بازبینی کنید.
3- لبه های بام و دهانه ناودان ها نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج را مورد بازبینی قرار دهید و از چسبیدن آنها اطمینان حاصل کنید.
4- از رفت و آمد های بی مورد بر پشت بام خود داری کنید.
5- بهتر است بر روی کل سطح عایق نصب شده پودر مل پاشیده شود. (پودر مل یا Chalk powder از چسبندگی قیر موجود در نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج تابستان جلوگیری میکند؛ همچنین پس از خشک شدن بسیار مقاوم و محکم میشود)

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج

در برخی از روز های زمستان دمای هوا به قدری پایین است که ایزوگام شرق دچار یخ زدگی میشود و اگر بر روی آن راه بروید میشکند و این کشستگی به سادگی تعمیر نمیشود و نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج باید برای تعمیر کردن آن دوباره آن را داغ کرد و به سطح چسبانید و همچنین میتوان از ایزوگام تک لایه بر روی این قسمت استفاده کرد.

در زمستان ها، در اطراف لوله های بخاری بر روی پشت بام ها قیر های نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج بسیار گرم میشوند و در صورتی که هوا سرد باشد، این گرم و سرد شدن میتواند خرابی و یا ترک به بار آورد.
نکته: بهتر است اطراف لوله ها را به وسیله قیر و گونی بپوشانید، تا از شکستگی ایزوگام جلوگیری کند.

قیمت ایزوگام در کرج بسیار مناسب و ارزان بوده و آماده انجام پروژه های شما عزیزان در کرج می باشد.

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج چیست؟
ایزوگام شرق دلیجان در کرج پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم و نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد. می توان گفت که متوسط عمر ایزوگام در کرج با کیفیت مناسب در حدود ۱۰ سال است.

نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج

امروزه ایزوگام کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج در انواع مختلف ساخته می شود. از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان در کرج مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به: پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد. همچنین باید اشاره کرد که هر کدام از انواع ایزوگام در کرج با توجه به کاربرد خود در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *