نمایندگی ایزوگام دلیجان

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج

نمایندگی ایزوگام در کرج با هزینه ها وقیمت های مناسب
شرکت عایق ایزوگام برتر دفتر نصب ایزوگام های دلیجان در شهر کرج با قیمت های استثنایی و باشرایط چک کارمندی و اقساطی خدمات دهی می نماید

نمایندگی ایزوگام دلیجان در منطقه های کرج شکل، گوهردشت، عظیمیه فردیس، محمد شهر، ملارد مهرشهر، هشتگرد، اندیشه، کمالشهر.مشاوره در مورد هزینه نصب ایزوگام شهر کرج با شرکت ایزوگام برتر

جزئیات مواد تشکیل شده عایق‎های ایزوگام
قیر 70-60 یا مخلوط
قیر مصرفی در ایزوگام قیر ۶۰/۷۰ است که ۶۰/۷۰ درجه نفوذ قیر می‌باشد. روش آزمایش به این صورت است که سوزنی به وزن ۱۰۰ گرم از ارتفاع مشخصی به درون قیر رها می‌شود. میزان نفوذ سوزن در مدت ۵ ثانیه، درجه نفوذ قیر را مشخص می‌کند. هر یک میلیمتر نفوذ درون قیر، ۱۰ درجه، نفوذ را بالا می‌برد.

مواد اتکتیک پلی پروپیلن (APP)
پلی‌استر سوزنی در کرج
پلی‌استرها ماده هستند که از الیاف مصنوعی تولید و فرآورده می شود. برای تولید پلی‌استر، پنبه‌های مصنوعی تولید شده توسط غلطک‎های سوزنی به هم بافته می‌شود و به صورت پلی‌استر در می‌آیند. البته ضخامت پلی‌استرها متفاوت می باشد.

فویل برای تولید ایزوگام توسط نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج.
ورق‌ه ای از نوع آلومینیوم با ضخامت کم است که به آسانی حالت می‌گیرند. این ورق‌ها روی سطح ایزوگام قرار می‌گیرند و خاصیت انعکاس نور دارند و در هنگامی که هوا زیاد گرم می شود. باعث جلوگیری از روان شدن و به اصطلاح شل‌شدن قیر و موجب خرابی ایزوگام می‌شود. ضخامت فویل بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون می‌باشد.

پودر تالک تولیدی ایزوگام
از خردکردن سنگ تالک بوجود می‌آید و مانع چسبیدن لایه‌های رول ایزوگام در نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج می‌گردد. ودر بعضی از این عایقها پودر مس ۶۰۰ نیز مورد استفاده می شود.

تیشو نخ دار
تیشو ماده ای تشگیل شده کرج شبیه به پشم شیشه که عمده خواص آنها را نیز دارا می‌باشند. تیشو، نام عایق‌های رطوبتی یک فلت از الیاف شیشه معدنی است که این فلت معمولاً با الیاف شیشه تقویت می‌شود.

پوشال
پوشال‌ها مواد پلاستیکی هستند که رشته رشته شده‌اند.

لایه‌های تشکیل دهنده ایزوگام دلیجان کرج
طبق استاندارهای ایران اساساً نوع لایه‎های به کار رفته در تولید ایزوگام ۲ نوع می‌باشد:

۱- ایزوگام تک لایه شامل پلی‌استر دوخته که این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف‌تر است و قابلیت انعطاف بیشتری دارد.

۲- ایزوگام دولایه شامل تیشو و پلی‌استر که این نوع ایزوگام ضخیم‌تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می‌باشد در مصارف مخصوص سطوح خارجی مانند پشت بام، بدنه استخر و تونل‌ها.

نمایندگی نصب ایزوگام در کرج
در نخستین مرحله برای نصب ایزوگام با قیمت خوب لازم است سطح پشت بام را با استفاده از جارو کامل شست و شو وگرد گیری داد و اشیا فلزی مانند منابع ذخیره آب کولر ماهواره ها از قبل برداشته و پشت بام و سقف را کاملا آزاد کرد تا در هنگام نصب در کرج هیچ گونه وسایلی مانع نصب استاندارد ایزوگام نباشد
در هنگام مشاهده ترک های بزرگ یعنی بیشتر از یک سانتیمتر باید با استفاده از خمیر، قیر یا سیمان آنها را پر کنیم و یا چنانچه قبلا با استفاده از درزگیر این مشکل برطرف شده از خشک شدن آنها اطمینان حاصل کنیم.

برای آمده سازی نصب کرج لازم است شعله ایزوگام را روشن و شعله آنها را تنظیم کنیم. سپس با اندازه گیری قسمتی از ناودان کار خود را شروع کنیم.
بعد از این کا ابتدا باید به و نصب ایزوگام جلو ناودان شروع کنیم باید حتما چهار تا تیکه نواری داخل لوله برش داده و به صورت کامل و صحیح داغ کرده ونصب شود و با کمچه کاری دور آن آب بندی شود حتما باید به این نکته توجه کرد که تیکه های انداخته شده داخل لوله در کرج نباید بیشتر روی سطح پشت بام قرار گیرد زیرا این کا باعث می شود که در هنگام نصب لایه سرتاسری اصلی توسط نمایندگی دلیجان آن منطقه دولایه شود و آب راحت تر عبور نکند.

در صورت نیاز زیر هر کدام از منابع آب و یا کولر تک لایه ۲ متری نصب شود.

در موقع اجرا باید رول ایزوگام که طول آن تقریباً ۱۰ متر است، باز شده و به دو قسمت پنج متری تقسیم شود و از قسمت وسط شروع به نصب ایزوگام دلیجان کنیم. دلیل این کار را آن است که اگر از سر شروع کنیم خط تنظیم آن تراز نمیشود و ایزوگام کج نصب می‌شود.

نمایندگی ایزوگام کرج به صورت چپ و راست حرکت می کنیم که ردیف های لایه نصب شده به مقدار ۱۰ سانتیمتر پوشیده شود و هم پوشانی به صورت کامل صورت گیرد
قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده اگر نایلون ضخیم باشد باید ابتدا آن را از روی سطح اجرا کرده تا نازک شود سپس با حرارت دادن که باعث سوختن پلی استر میشود به چسباندن ایزوگام بپردازیم.

پس از حرارت دادن و تنظیم ایزوگام در محل مورد نظر، از نقطه وسط لایه را به دو طرف هدایت کرده و صاف میکنیم که چین و چروک و هوا گرفته شود.

آخرین کار نصب نمایندگی ایزوگام شرق در کرج  جوشکاری و همپوشی های عایق است که باید با دقت فراوان و شعله کم انجام شود. نصابان ماهر ایزوگام این کار را به کمک کمچه انجام می دهند. برای باز کردن برخی از رول های ایزوگام که دچار چین خوردگی و شکستگی شدند و یا به اصطلاح پاشنه در آورده اند باید به وسیله مشعل حرارت داده شده و به آرامی باز شود در غیر این صورت عایق پاره می‌شود.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج : 02632720328
شعبه فردیس : 02636515587
شعبه شهریار : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *