ایزوگام سپهر گستر دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج

نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج
ایزوگام (Isogam) نوعی عایق رطوبتی صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام سپهر گستر در کرج است: ایزوگام سپهر گستر را میشود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب و اجرا میشود. ایزوگام ارزان در فردیس و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان باعث محبوبیت هرچه بیشترش نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد در کرج و باکیفیت می تواند تا ۱۵ سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید. برای انتخاب ایزوگام سپهر گستر در کرج به ادامه متن توجه فرمایید و ازدیگر مقالات سایت مانند نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج استفاده نمائید.

نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج

 

موارد کاربرد ایزوگام موسوی در کرج: (برای عایق بندی چه سطوحی می توانیم از ایزوگام موسوی در کرج استفاده کنیم ؟)
ایزوگام سپهر گستر در کرج ر ا می توان برای عایق بندی تمام سطوح و مکان ها نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج درصورتی که بتوان عملیات نصب ایزوگام سپهرگستر و اجرای ایزوگام در کرج را انجام داد استفاده کرد.

بعضی از موارد پر کاربرد ایزوگام سپهر گستر در کرج را درلیست زیر مشاهده می نمایید:

پشت بام ساختمان ها
کف سرویس های بهداشتی
سطوح ایرانیتی سیمانی
در مرحله پی ریزی ساختمان
آب بندی استخرها، نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج مخازن و تونل ها و کانال های آب
سوله ها و کارگاه های صنعتی و دامداری
عایق محافظتی لوله های صنعتی مانند لوله انتقال آب و گاز

نمایندگی ایزوگام سپهر گستر چیست؟
نمایندگی ایزوگام در کرج پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم و رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد. می توان نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج گفت که متوسط عمر ایزوگام در کرج با کیفیت مناسب در حدود ۱۰ سال است. امروزه کارخانه ایزوگام کرج کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلف ساخته می شود.

فروش ایزوگام در کرج بعد بدهید نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج یه کارگر تا اونقدر بکشد تا پاره بشود طول ناحیه علامت گذاری شده قبل از پارگی باید حداقل ۲۵ سانت شده باشد (۵ سانت کش آمدگی) وزن واحد سطحش با کاتالوگ همخوانی داشته باشد مثلا هر متر مربع ۴ میل ۴ کیلو می باشد. قیمت فروش ایزوگام گوهردشت r فاصله تیشو ها (الیاف طولی) در طول ایزوگام یکنواخت باشد. ضخامت ایزوگام در سطح یکنواخت باشد. یه برش ۵ سانتی از کارخانه ایزوگام کرج رو با نهایت توان بتوان پاره کرد. ایزوگام در کرج حتما باید عمودی انبار بشود. نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج رو باید اول از همه وزن کنید ایزوگام تا مطابق فاکتور خرید باشد.

از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به: پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد. همچنین باید اشاره کرد که هر کدام از انواع ایزوگام سپهر گستر با توجه به کاربرد خود در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

روش بعد در تشخیص نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج این است که دست خود را بر روی قسمتی از ایزوگام سپهر گستر که لایه های خارجی آن را پوشش نداده کشیده و فروش نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج در صورتی که مواد سیاهرنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می شود که در این نمایندگی ایزوگام در کرج از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب است. عرض فویل آلومینیومی ۱۰ سانت کوتاه تر از عرض ورق قیری باشد یه برش به عرض ۲٫۵ سانت رو به طول ۵۰ سانتی متر ببرید یه فاصله ۲۰ سانتی رو علامت گذاری کنید.

نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج

 

انواع ایزوگام در کرج

ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر) به دو دسته تقسیم می شود:

1. ایزوگام تک لایه در کرج: (شامل پلی استر دوخته) این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.

2. ایزوگام دو لایه در کرج: (شامل تیشو و پلی استر) این نوع نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.

ایزوگام تک لایه در کرج دارای یک لایه پلی استر دوخته است و به صورت فویل دار و با ضخامت حدود ۳ میلی متر تولید میشود و برای دیوار ها و مکان هایی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد، استفاده میشود و نسبت به ایزوگام دولایه انعطاف بیشتری است.

ایزوگام در کرج بر اساس پوشش آلومینیومی روی آن به دو دسته تقسیم می شود:

1. ایزوگام با روکش آلومینیم: با توجه به روکش آلومینیومی، این نوع ایزوگام در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد.

2. ایزوگام بدون روکش آلومینیم: این نوع نمایندگی ایزوگام سپهر گستر در کرج بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی و … به کار می رود.

نمایندگی ایزوگام در کرج

طبق استاندارد ایران این عایق ها به دو دسته تقسیم می شوند:

  • عایق های رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان (عایق پی)
  • عایق های رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی، بدنه استخر و تونل ها (عایق بام)

برای نصب، تعمیرات و برآورد هزینه و قیمت ایزوگام سپهر گستر در کرج و دیگر برندها با ما تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه اندیشه : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *