نمایندگی ایزوگام در جهانشهر

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج چیست؟
شرکت ایزوگام موسوی در راستای فروش بیشتر و محلی کردن فروش محصولات عایق کاری خود در سرتاسر کرج اقدام به تاسیس نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج می کنند، که محصولات تولیدی خود را با کمترین قیمت به بازار هدف روانه کنند، تا قابلیت رقابت با دیگر شرکت ها را از دست ندهند. در همین راستا کارخانه های تولید ایزوگام در گوهردشت شرایط و مدارکی را از داوطلبین اخذ نمایندگی درخواست می کنند، تا مجوز رسمی گشایش نمایندگی را به آن شرکت اعطا نمایند.
البته اخذ نمایندگی فروش در کرج برای صاحبان نمایندگی، مزایایی نیز در بر دارد که نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج در زیر مطالب مربوط به شرایط و مدارک به آن اشاره می کنیم.

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج

این نوع محصول به نسبت روش های قبل خیلی بهتر و در هنگام اجرا خطرات پایین تری در بر دارد و نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج به دلیل روکش ضعیفی که بر روی آن وجود دارد در زمان تردد افراد قیر به انتهای کفش افراد چسبیده نمی شود، همچنین روکش آلومینیومی آن اجازه جذب حرارت کمتری به سازه می دهد هر چند که خودش بسیار گرم می گردد.

ایزوگام در گوهردشت یک نوع پوشش می باشد برای عایق کردن پشت بام و هر گونه سازه ی دیگر در قبال آب باران و رطوبت از برف و باران و نم است. موادی که تشکیل دهنده ی ایزوگام هستند، نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج قطعا قیر و الیاف مصنوعی است و دوام آن به صورت متوسط 10 سال است. علت اصلی ظهور نمایندگی ایزوگام در صنعت را می توانیم نیاز به محافظت در مقابل رطوبت، عدم وجود گونی مرغوب و کاهش مراحل داغ کردن (روش های قدیمی عایق نمودن) و مزایایی نیز مانند تردد آسان و جذب حرارت کمتر دانست.

شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام در گوهردشت

گوهردشت
1- متقاضی دریافت نمایندگی ایزوگام در گوهردشت مالک یا به اصطلاح صاحب مغازه باشد.
2- برگه استعلام بانکی از کلیه بانک های کشور جهت نداشتن سوء اثر و چک برگشتی را تهیه کند.
3- متقاضی باید مبلغی را به عنوان ضمانت نامه، نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج حسن انجام تعهدات در وجه شرکت ودیعه بگذارد یا سند ملکی متعلق به خود را در رهن شرکت قرار دهد.
4- متقاضی باید حداقل 10 سال سابقه فعالیت در زمینه ایزوگام و ایزولاسیون و عایق کاری را داشته باشد. (حسن شهرت و مشتری مداری در کرج)
5- حداقل خرید سالیانه عایق رطوبتی نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج نباید کمنمایندگی گوهردشتتر از مقدار تعیین شده توسط شرکت باشد. که در حالت معمول این مقدار 30000 متر مربع می باشد.

6- نمایندگی ایزوگام باید مهارت‌های لازم جهت نظارت کامل بر پروسه نگهداری و نصب ایزوگام توسط اکیپ اجرایی خود را داشته باشد.
7- نمایندگی گوهردشت باید انبار و مکان مناسب و قابل دسترس جهت ارائه خدمات به خریداران در کرج را دارا باشد.

یکی از مهم ترین دغدغه های ببسیاری از تاجران و فعالان تازه وارد در زمینه ی خرید و فروش ایزوگام عدم شناخت و آشنایی با ایزوگام در گوهردشت و دیگر شهرهای کرج از جمله گوهردشت کرج بوده است؛ زیرا اطلاعات مشخصی در رابطه با فعالیت این مراکز این مراکز در اختیار ندارند و به همین دلیل بهتر است برای آگاهی از مکان نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج و چگونگی راه های ارتباطی با نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در شهر های مختلف از جمله کرج با کارشناس فروش آگاه ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج

مدارک اخذ نمایندگی عایق رطوبتی (ایزوگام)
1- ارائه درخواست کتبی اخذ نمایندگی عایق رطوبتی توسط متقاضی
2- تكميل فرم مخصوص اطلاعات نمايندگی، ارائه شده توسط شرکت موسوی
3- تکمیل و امضای فرم تعهد نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج
4- کپی برابر اصل تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی توسط دفاتر اسناد رسمی معتبر
5- 4 قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
6- کپی برابر اصل، اساسنامه شرکت فقط برای مشتریان حقوقی، اخذ نمایندگی فروش ایزوگام در گوهردشت کرج
7- ارائه کپی برابر اصل اجاره نامه یا سند دفتر و انبار (مغازه)
8- یک عدد پاکت پستی A4 برای ارسال نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج مدارک توسط پست سفارشی جهت صدور گواهی نمایندگی در سراسر کرج

مزایای اخذ نمایندگی ایزوگام در کرج
1- شرکت عایق کاری در صورتی که نمایندگی فروش ایزوگام در کرج را داشته باشد، می تواند به صورت اعتباری از شرکت ایزوگام موسوی خرید کند و پس از نصب یا فروش ایزوگام در گوهردشت تحویلی وجه آن را با شرکت تسویه نماید؛ البته در صورتی که وجه تضمین کافی (چک یا سفته) را از قبل در اختیار شرکت تولید ایزوگام قرار داده باشد.
2- قیمت خرید ایزوگام برای نمایندگی شامل: مقدار کمی سود می باشد، از این جهت نمایندگی ایزوگام گوهردشت، نصب و فروش نیز می تواند برای مصرف کننده با کمترین سود امر عایق کاری نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج را انجام دهد.
3- شرکت تولیدی ایزوگام برای نماینده خود تابلو و بنر های مخصوص نمایندگی را به صورت رایگان ارسال و نصب می کند.
4- شرکت تولیدی ایزوگام موسوی در کرج جهت فروش بیشتر سیستم ارسال SMS منطقه ای را برای نمایندگی های نصب و فروش خود فعال می کند.
5- در صورتی که متراژ فروش نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج بیشتر از مقدار تعیین شده باشد، شرکت تولید ایزوگام هدایایی ویژه برای پرسنل نمایندگی فروش در نظر می گیرد.

نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج

شرکت ایزوگام موسوی
سایت ایزوگام موسوی یکی از مطرح ترین مراکز مبادله ایزوگام در کرج و حومه می باشد. که با دارا بودن تیم کارشناسی مجرّب توانسته است تا نیاز مشتریان گرامی در شهر کرج را پاسخگو باشد؛ لذا نمایندگی ایزوگام در گوهردشت کرج کلیه شرکت های دولتی، خصوصی و همچنین افراد حقیقی می توانند با اطمینان کامل از عملکرد و مهارت پرسنل عایق کاری شرکت ایزوگام موسوی جهت همکاری با این شرکت قرارداد عایق کاری منعقد نمایند. همچنین؛ مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به محصولات ایزوگام، از جمله: قیر مصرفی، قیمت ایزوگام، وزن ایزوگام، نوع برند ایزوگام، قیمت نصب ایزوگام، قیمت فروش ایزوگام، قیمت روز ایزوگام و … با دفتر مرکزی شرکت ایزوگام موسوی تماس حاصل نمایید:

 شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

دفتر مرکزی : 02636515587

شعبه گوهردشت : 02165562560

شعبه فردیس : 02636515587

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *