نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

انواع ایزوگام گلشهر:
انواع ایزوگام گلشهر بر اساس ماده ی تشکیل دهنده ی آن:

۱- نمایندگی ایزوگام در گلشهر پلیمیری: با استفاده از قیر خالص ۶۰-۷۰: قیمت ایزوگام بدون نصب عنصر اصلی در این نوع نمایندگی ایزوگام در گلشهر، قیر خالص ۶۰-۷۰ بوده، و دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام دمیده است. از این نوع عایق در کف استخر ها، جلوگیری از نم و روطوبت ایزوگام گلشهر و برای پوشاندن ایزوگام گوهردشت پشت بام‌ ها استفاده میشود.

قیر خالص ۶۰-۷۰درصد از پالایش نفت خام به دست می آید. نمایندگی ایزوگام در گلشهر در اثر حرارت دادن نفت خام، بنزین، حلال های نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و نمایندگی ایزوگام در کرج سایر روغن های سبکدر برج های تقطیر پالایشگاه جدا شده و پخش ایزوگام در کرج در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه نمایندگی ایزوگام در گلشهر (در فشار عادی) قیر آن به جا می ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است. قیرهای خالص، درجه نفوذشان نامگذاری شده اند. قیر ۶۰-۷۰ در آب بندی پشت بام ها به مصرف می رسد.

مواد مورد نیاز جهت ساخت ایزوگام پلیمری: قیر خالص ۶۰-۷۰ پلی استر، تیشو، نمایندگی ایزوگام در گلشهر لایه آلومینیوم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک، مواد APP درجه ۱ و ۲، پوشال گونی پلاستیکی.

۲- نمایندگی ایزوگام در گلشهر و قیر با استفاده از نفت کوره (mazut): عنصر اصلی در این نوع نمایندگی ایزوگام در گلشهر قیر دمیده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تر و عمر کمتری دارد.

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

قیر دمیده: قیر دمیده از دمیدن هوای داغ به مازوت به دست می آید . در این فرآیند ، هوای داغ با دمای ۲۰۰تا۳۰۰ درجه توسط لوله های سوراخ دار به محفظه حاویمازوت دمیده می شود . در اثر انجام این فرآیند، نمایندگی ایزوگام در گلشهر اتم های هیدروژن موجود در مولکولهای هیدروکربورها، کارخانه ایزوگام کرج با اکسیژن هوا ترکیب می شود و با تشکیل آب ، عملبسپارش اتفاق می افتد . نمایندگی ایزوگام در گلشهر قیر دمیده نمایندگی ایزوگام در گلشهر نسبت به قیر خالص دارای درجه نفوزی کمتری است، نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در کرج درجه نرمی کمتری دارد و حساسیت کمتری نسبت به تغییرات دما دارد.ایننوع قیر بیشتر در ساختن ورق های پوششی بام، باتری اتومبیل ها و نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در کرج اندودکاری مورد استفاده قرار می گیرد. علامت اختصاری قیر دمیده (R) میباشد.

برای شروع کار نصب ایزوگام ارزان عایق رطوبتی پیش ساخته با کاربرد داغ بایستی به نکات زیر توجه داشت:
– اگر روی سطح برآمدگیهای نظیر انتهای میلگرد یا سر ستون و یا هر شیئی تیز دیگری وجود دارد آنرا بریده و کاملا با سطح کار تراز نمائید.
– چنانچه سطح کار موزائیک باشد نمایندگی ایزوگام در گلشهر نخست آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نمائید.
– هرگز هنگامی که احتمال ریزش باران، برف، تگرگ و طوفانی وجود دارد نصب ایزوگام ارزان در کرج را شروع نکنید.
– در دماهای زیر ۵+ درجه سانتیگراد نصب ایزوگام ارزان انجام نشود؛ چرا که ممکن است شکل گیری لایه به طور کامل صورت نگیرد و از طرفی با کاهش خاصیت پلاستیکی امکان ترک برداشتن لایه‎ها وجود دارد.
– سطوحی که قرار است عایق بندی شوند باید تمیز، خشک و بدون هرگونه خزه، غبار، نفت، گریس و سایر آلودگیها باشد و بهتر است سقف با آب شسته شود و قبل از آن پلیسه‎های سیمان و یا سنگریزه‎های نوک تیز چسبیده به بتون سقف جمع شود.

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

مواد مورد نیاز جهت ساخت ایزوگام دمیده: قیر دمیده،پلی استر، قیمت ایزوگام بدون نصب تیشو،لایه آلومینیوم ۱۴ الی ۱۶ میکرون ، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک.

تقسیم بندی انواع نمایندگی ایزوگام در گلشهر بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی استر):

۱- ایزوگام تک لایه نمایندگی ایزوگام در گلشهر (شامل پلی استر دوخته): این نوع ایزوگام به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد .
۲- ایزوگام دو لایه نمایندگی ایزوگام در گلشهر (شامل تیشو و پلی استر): این نوع ایوگام ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد .

تقسیم بندی انواع ایزوگام براساس پوشش آلومینیومی روی آن:

۱- نمایندگی ایزوگام در گلشهر با روکش آلومینیوم: با توجه به روکش آلومینیومی ، این نوع نمایندگی ایزوگام در گلشهر در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد.
۲- ایزوگام بروف روکش آلومینیوم: این نوع ایزوگام بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی ، پی و … به کار میرود .

عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ ها که تا چهل سال گذشته ایزوگام گوهردشت به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ ها نمایندگی ایزوگام در گلشهر به پخش ایزوگام در کرج تدریج قیمت ایزوگام جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه نمایندگی ایزوگام در گلشهر در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

نمایندگی ایزوگام در گلشهر

چیستی و کاربرد نمایندگی ایزوگام در گلشهر:
نمایندگی ایزوگام در گلشهر پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است. نمایندگی ایزوگام در گلشهر پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری در راستای ایمن سازی سازه‌ها در برابر نم و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام که گونه‌های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون نمایندگی ایزوگام در گلشهر، در آزمایشگاه‌های کارخانه ایزوگام کرج فرآوری، ضریب پایداری‌اش را افزایش خواهند داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خدمات ایزوگام در کرج قیمت ایزوگام در سال 97 و قیمت ایزوگام بدون نصب با ما تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

نمایندگی ایزوگام در کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه شهریار : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه گلشهر : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *