نمایندگی ایزوگام در گوهردشت

نمایندگی ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در کرج پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌ شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌ کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است. نمایندگی ایزوگام در کرج در پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری در راستای ایمن‌ سازی سازه‌ ها در برابر نمو رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام که گونه‌ های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌ ایزوگام کرج فرآوری، ضریب پایداری‌ اش را افزایش خواهند داد.

نمایندگی ایزوگام در کرج
جهت مشاوره با نمایندگی و قیمت ایزوگام در کرج با شماره های زیر تماس بگیرید:

وبسایت ایزوگام موسوی یکی از معتبرترین مراجع نیازمندی های صنعت ساختمان است که نمایندگی ایزوگام در کرج در آن انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله انواع کفپوش ها (کفپوش بتنی، پارکت و لمینت)، خدمات ایزوگام انواع دیوارپوش ها، انواع پارتیشن، انواع درب (درب داخلی، درب ضد سرقت، درب اتوماتیک و..) و … از معتبرترین عرضه کنندگان هر محصول نمایندگی ایزوگام در کرج معرفی شده اند.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸
شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷
شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰
مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

نمایندگی ایزوگام در کرج چیست؟

نمایندگی ایزوگام در کرج نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف های مختلف مصنوعی می باشد؛ که بوسیله گرما چسبانده میشود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می باشد. همچنین امروزه قیمت ایزوگام در بیشتر ساختمان‌ ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی نمایندگی ایزوگام در کرج صورت میگیرد؛ که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش عایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام میگرفت، مقاومت بسیار خوبی را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق های مختلف نمایندگی ایزوگام گوهردشت جای خود را به این عایق های مقاوم و بادوام دادند.

برای شروع کار فقط چند رول ایزوگام را به محل نصب ایزوگام در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول ایزوگام حدود ۴۰ الی ۴۵ کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول ایزوگام در یک نقطه بام کارخانه ایزوگام کرج می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول ایزوگام ۱ متر است و رول ها باید حدود ۱۰ سانتیمتر نمایندگی ایزوگام در کرج از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی ۹۰ سانتیمتری علامت گذاری می شود.

– تمام سطوح ایزوگام کاری شده باید نمایندگی ایزوگام در کرجبه طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام پنج درصد می باشد.همچنین باید جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه پخش ایزوگام در کرج نصب ایزوگام می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در ایزوگام گوهردشت نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر قیمت ایزوگام بدون نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.
– بهتر است در جانپناه، راه پله و سایر نمایندگی ایزوگام در کرج سطوح عمودی تا ارتفاع ۵۰ سانتی متر ایزولاسیون (isolation) از طریق خدمات ایزوگام در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

نمایندگی ایزوگام در کرج

– زیر سطح کولر یا نمایندگی ایزوگام در کرج هر منبع آبی دیگری لایه های دو متری نصب شود.

پخش نمایندگی ایزوگام در کرج

– قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید ایزوگام حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود نمایندگی ایزوگام در کرج عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و پخش ایزوگام در کرج باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم، تا نمایندگی ایزوگام در کرج لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم ایزوگام که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.
– آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های قیمت ایزوگام بدون نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.

نکات نمایندگی ایزوگام در کرج

به خاطر داشته باشید که نمایندگی ایزوگام در کرج در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است ایزوگام کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار ۴۵ درجه می باشد.

وبسایت موسوی یکی از معتبرترین نمایندگی ایزوگام در کرج مراجع نیازمندی های صنعت ساختمان است که نمایندگی ایزوگام شرق مشهد در کرج در آن انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله انواع کفپوش ها (کفپوش بتنی، پارکت و لمینت)، خدمات ایزوگام در کرج انواع دیوارپوش ها، انواع پارتیشن، انواع درب (درب داخلی، درب ضد سرقت، درب اتوماتیک و..) و … از معتبرترین عرضه کنندگان هر محصول نمایندگی ایزوگام در کرج معرفی شده اند.

نمایندگی ایزوگام در کرج

جهت مشاوره با نمایندگی و قیمت ایزوگام در کرج با شماره های زیر تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *