ایزوگام دلیجان در شهریار

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

نمایندگی رسمی ایزوگام در مهرشهر کرج افتتاح شده است و با توجه به این که میزان قیمت ها و استقبال از نحوه ی فروش و عرضه ی انواع ایزوگام به صورت کاملا گسترده است و فعالیت نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج در تمام مدت روز ادامه دارد، استقبال هموطنان علاقه مند به ایزوگام دلیجان را در پی داشته است.

در شهر ها و شهرستان های مختلف کشور تعداد شعبه های فروش و فروشگاه های بسیار زیادی در حال عرضه ایزوگام می باشند که بسیاری از آن ها ادعا می کنند نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در مهرشهر کرج را دارند، در صورتی که نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج بعضی از آن ها تنها مراکز عرضه ایزوگام بوده و نمایندگی رسمی از هیچ یک از کارخانه های تولیدی ایزوگام را ندارند.

مترادف انگلیسی کلمه ایزوگام Waterproofing می باشد.

مشخصات نمایندگی نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

باید از کارخانجات تولیدی ایزوگام دلیجان مشخصات مراکز فروش آن ها را در نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج شهر های مورد نظر خود جویا شد و البته بسیاری از کارخانه های تولید کننده ایزوگام از طریق راه های ارتباطی مختلف از جمله سایت های اینترنتی مشخصات به روز و کامل تمامی نمایندگی های رسمی خود را قرار داده تا مشتریان و متقاضیان ایزوگام در مهرشهر کرج برای خرید این محصول با داشتن اطلاعات مربوط به شرکت های تولیدی ایزوگام با اطمینان کامل به این مراکز مجاز نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را با ضمانت نامه معتبر و بیمه نام اصل شرکت و همچنین قیمت مشخص شده توسط کارخانه خریداری نمایند.

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان

یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از تاجران و فعالان تازه وارد در نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج زمینه ی خرید و فروش ایزوگام عدم شناخت و آشنایی با ایزوگام دلیجان در شهر ها و استان های مختلف کشور از جمله مهرشهر کرج بوده است؛ زیرا اطلاعات مشخصی در رابطه با فعالیت این مراکز این مراکز در اختیار ندارند و به همین دلیل بهتر است برای آگاهی از مکان و چگونگی راه های ارتباطی با نمایندگی رسمی ایزوگام دلیجان در شهر های مختلف از جمله مهرشهر کرج با کارشناس فروش آگاه ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود. و از نفوذ آب و نم و رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد. می توان گفت که متوسط عمر ایزوگام در کرج با کیفیت مناسب در حدود 10 Year است. به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است ایزوگام کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام بر روی دیوار لبه نود درجه را نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار ۴۵ درجه می باشد. امروزه ایزوگام کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلف ساخته می شود. از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان در کرج مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان به: پشت بام ساختمان ها، پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد. همچنین باید اشاره کرد که هر کدام از نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج انواع ایزوگام در کرج با توجه به کاربرد خود در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف های مختلف مصنوعی می باشد؛ که بوسیله گرما چسبانده میشود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می باشد. همچنین نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج امروزه قیمت ایزوگام در بیشتر ساختمان‌ ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی نمایندگی ایزوگام در مهرهشر صورت میگیرد؛ که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش عایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام میگرفت، مقاومت نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج بسیار خوبی را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق های مختلف نمایندگی ایزوگام مهرشهر جای خود را به این عایق های مقاوم و بادوام دادند.

برای شروع کار فقط چند رول ایزوگام را به محل نصب ایزوگام در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول ایزوگام حدود ۴۰ الی ۴۵ کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول ایزوگام در یک نقطه بام کارخانه ایزوگام مهرشهر می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول ایزوگام ۱ متر است و رول ها باید حدود ۱۰ سانتیمتر نمایندگی ایزوگام در کرج از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی ۹۰ سانتیمتری نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج علامت گذاری می شود.

– تمام سطوح ایزوگام کاری شده باید نمایندگی ایزوگام در کرجبه طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام پنج درصد می باشد. همچنین باید نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه پخش ایزوگام در کرج نصب ایزوگام می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در ایزوگام گوهردشت نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر قیمت ایزوگام بدون نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.

نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج
– بهتر است نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج در جانپناه، راه پله و سایر نمایندگی ایزوگام در کرج سطوح عمودی تا ارتفاع ۵۰ سانتی متر ایزولاسیون (isolation) از طریق خدمات ایزوگام در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

 

جهت خرید این محصول نمایندگی ایزوگام در مهرشهر کرج می توانید با ما در ارتباط باشید:

شرکت ایزوگام موسوی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: 09126631270
تلفن کارخانه: 02632720328
شعبه کرج: 02636515587
مرکز نصب: 02165562560
آدرس سایت: https://izogammoosavi.ir/
پست الکترونیکی: izogammoosavi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *