نمایندگی ایزوگام در گلشهر

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج چیست؟ نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف های مختلف مصنوعی می باشد؛ که بوسیله گرما چسبانده میشود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند. که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می باشد. همچنین امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی صورت میگیرد که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش عایق بندی ساختمان ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام میگرفت مقاومت بسیار خوبی نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق های مختلف نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج جای خود را به این عایق های مقاوم و بادوام دادند.

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج
توجه به این نکته الزامی است که در زمستان نباید سقف را که دارای پوشش ایزوگام است، در هنگام بارش برف پارو کرد و نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج تنها در صورتی که حجم برف بسیار زیاد است تنها لایه رویی برف را پارو کنید. و مراقب باشید که این پارو کردن به پوشش برخورد نکند و باعث شکسته شدن ایزوگام شرق دلیجان نشود. همچنین نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج در فصل گرما نیز نباید با کفش های میخ دار و یا دارای برآمدگی در کف روی این عایق ها راه رفت. و در هر صورت نیز بهتر است از راه رفتن روی ایزوگام خود داری کنید؛ چون در گرما ایزوگام نرم میشود و حالت خمیری به خود میگیرد؛ و فشار وزن ما بر سطح آن میتواند باعث شکسته شدن نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج لایه محافظ قلعی و یا آلمینیومی و یا باعث له شدن و ایجاد فرورفتگی در سطح عایق رطوبتی گردد.

قیمت ایزوگام با هزینه نصب و نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج اجرا را با ضمانت در انتخاب برند و محصول از ما مشاوره بگیرید.

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج

فواید ایزوگام در فردیس کرج
۱- احتیاج به برف روبی ندارد و در مقابل سرما و گرما مقاوم است.
۲- کاربرد آن منجر به آلودگی هوا نمی باشد.
۳- به علت سبکی و مقاومت نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج زیاد به تنهایی به عنوان یک عایق کامل جهت پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان ها، حمام، تونل های آبیاری، سردخانه ها، لوله های گاز و نفت، دامداری ها، مرغداری ها و …. استفاده می شود.
۴- در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه UV مقاوم است.
۵- شرکت ایزوگام موسوی به هیچ وجه از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای پلی استر فواید ایزوگام در فردیس کرج و تیشو استفاده ننموده و مطابق با استانداردها یاد شده تولید می نماید.
۶- شرکت بیمه ایران ۵ سال ضمانت کیفیت عایق تولیدی شرکت را نموده است.
۷- نصب آن سریع است.
۸- سبکی وزن آن جهت جلوگیرینمایندگی ایزوگام در فردیس کرج  از بار اضافی بر سقف در برابر خطرات احتمالی، بمباران و تخریب که خسارت جانی و مالی به مراتب کمتری دارد.
۹- ده سال ضمانت کیفیت عایق به مشتریان داده می شود.
۱۰- به جز استفاده از ماده اولیه قیر اصلاح شده[به وسیله مواد پلیمری] از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی مانند: الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می شود.
۱۱- ایزوگام بر خلاف قیر و گونی با توجه به اصلاح قیر نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج به وسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی شود و دارای قابلیت انعطاف است.

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج

-چگونه نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج قیمتی باید تنظیم شود که بتواند با مزایایی که نمایندگی ایزوگام به مشتریان عرضه می‌کند و هزینه ایزوگام این منافع ارتباط داشته باشد؟
-چه زمانی می‌ بایست نمایندگی ایزوگام قیمت‌هایش را کاهش دهد یا بالا ببرد؟
-عکس‌العمل رقبا و مشتریان در استان البرز در زمانی کهنمایندگی ایزوگام در فردیس کرج قیمت‌ هایش را بالا یا پایین می‌ آورد چگونه خواهد بود؟
-چه زمانی نمایندگی ایزوگام می‌ بایست به ارزان فروشی قیمت ایزوگام بیش از حد محصولاتش در استان البرز بپردازد؟

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج (بهترین ایزوگام) را چگونه تشخیص بدهیم؟

یک راه ساده برای تشخیص نوع مرغوب از نامرغوب ایزوگام هم اطلاع از این موارد است: در ایزوگام نامرغوب به جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودر های معدنی یا مواد غیر پلیمری به کار می‌ رود و ایزوگام در فردیس کرج از همین رو نوع تقلبی آن بویی نامطبوع و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد. می‌توان نمایندگی ایزوگام در فردیس کرجیک تکه کوچک از عایق را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر ایزوگام از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست و در غیر این صورت، نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج

رعایت چه نکاتی میتواند در افزایش طول عمر نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج پشت بام منزل شما مفید باشند؟

۱- از ریختن زباله ها و یا شاخه ها و … خود داری کنید و سطح بام را خالی نگه دارید.
۲- هر مدت یک بار وضعیت پشت بام و عایق را بازبینی کنید.
۳- لبه های بام و دهانه ناودان ها را نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج مورد بازبینی قرار دهید و از چسبیدن آنها اطمینان حاصل کنید.
۴- از رفت و آمد های بی مورد بر پشت بام خود داری کنید.
۵- بهتر است بر روی کل سطح عایق نصب شده پودر مل پاشیده شود. (پودر مل یا Chalk powder از چسبندگی قیر موجود در نمایندگی ایزوگام شرق دلیجان در کرج تابستان جلوگیری میکند؛ همچنین پس از خشک شدن بسیار مقاوم و محکم میشود)

قیمت ایزوگام با هزینه نصب و اجرا را با ضمانت در انتخاب برند و محصول را از نمایندگی ایزوگام در فردیس کرج مشاوره بگیرید:

شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *