قیمت فروش ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در عباس آباد

نمایندگی ایزوگام در عباس آباد

شرکت ایزوگام گستران ارایه دهنده آنواع ایزوگام درجه یک صادراتی برای همشهریان عزیز وجود ندارد ، با توجه به این که تعداد برندهای ایزوگام در چند سال بسیار بیشتر شده است ، از این رو شرکت ایزوگام گسترش یافته است بهترین نوع ایزوگام برای همشهریان عزیز معرفی معرفی ،

نصاب های شرکت ایزوگام از بهترین شرایط کاری و تجربه فوق العاده بالا که دارن ، و با توجه به انتخاب صیحز ایزوگام که مشاوران ما را در اختیار شما عزیزان میگزارد ، بهترین کار ممکن و ابن بند مناسب و ضمانت و بیمه نامه به شما ارایه می دهد.

شرکت ایزوگام گستران ارایه دهنده انواع خدمات ایزوگام قیرگونی اسفالت در تهران کرج و حومه را برای شما به ارمغان اورده است ، و امید واراست که در این راه با تجربه خودتان را مجبور کنید برای همشهریان عزیز اریا خدمت کنید

ایزوگام
ایزوگام چیست؟

نمایندگی ایزوگام در عباس آباد یک نوع عایق آماده رطوبتی است که به منظور احقاق محل استقرار مورد نظر برای جلو گیری از ورود اب و نماد به قسمت آزمایشی ، اجزای اصلی ایزوگام قیر و الیاف مصنوعی است و عمر ایزوگام بستگی برای نگه داشتن 10 تا 15 سال است که ایزوگام باپوشش می دهد ناحیه مورد بررسی قرار می گیرد افزایش عمر ساختمان می شود و همچنین ازواردشدن باعث افزایش ساختمان می شود.

ایزوگام به دو دسته تقسیم میشوند
۱_ ایزوگام های پلیمری

در این نوع از ایزوگام حدود ۶۰ تا درصد۰ درصد از استفاده از قیرخالص استفاده شود. برای تهیه این نوع از ایزوگام قیر ، مواد نفتی و چند نوع محصول پتروشیمی دیگر را با هم مخلوط کنید و این مخلوط را در کارخانه بصورت ایزوگام انجام دهید. از جمله مواد اضافی که در این نوع ایزوگام می توانم توانم را به پلی استر داشته باشم ، لایه ای از آلومینیوم و تیشو می گوید که همه چیز را با این ماده ایجاد می کند که باعث ایجاد هر نوع مواد نفتی و آب می شود .

۲_ ایزوگام های دمیده

ماده اصلی برای ساخت این نوع از نمایندگی ایزوگام در عباس آباد ها قیر است. که برای تهیه آن به یک مازوت یانفت کوره ای هوامی دمند. به همین دلیل به این نوع از ایزوگام ها ایزوگام های دمیده می گویند می توان گفت. درجه بندی درجه نفوذوحساسیت کمتری نسبت به درجه حرارت نرمی نسبت به قیرخالص دارد. این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام های پلیمری از قدرت و عامر کمتری وجود دارد که باعث می شود ضعیف نفوذ شود بیشتر و مقاومت کمتری در برابر آب و مواد نفتی با شند. از این نوع ایزوگام ها بیشتر در اندود کاری ، باتری موتور و ساخت ورق های پوشش بام استفاده می شود.
انواع ایزوگام ها لایه لایه سازنده آن هستند

ایزوگام موسوی
شعبه کرج: 02632720328
شعبه فردیس: 02636515587
شعبه شهریار: 02165562560
مدیریت: 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *