ایزوگام سپهر گستر دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام در طالقانی

نمایندگی ایزوگام در طالقانی چیست؟
نمایندگی ایزوگام در طالقانی فرآورده‌ ای نفتی و لایه‌ پوششی مقاومی از قیر و بافت های مصنوعی است که با اعمال گرما به سطح مورد نظر (پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها) نمایندگی ایزوگام در طالقانی چسبانده میشود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط لایه زیرین نمایندگی ایزوگام در طالقانی جلوگیری میکند. از این فناوری برای ایمن ساختن ساختمان ها در برابر نم و رطوبت حاصل از بارش های فصلی استفاده میکنند.

دو نوع نمایندگی ایزوگام در طالقانی در بازار موجود است: تک‌ لایه پلی‌ استر که ظریف‌ تر است و انعطاف بیشتری دارد، نمایندگی ایزوگام در طالقانی  دو لایه تیشو و پلی‌استر که ضخیم‌ تر است و به جای ظرافت و انعطاف، استحکام بیشتری دارد.

ایزوگام چه تک‌ لایه، چه دو لایه، ممکن است با روکش آلومینیومی یا بدون آن باشد اگر قصد دارید سطوحی مثل پشت‌بام را ایزولاسیون کنید که در برابر تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار دارد، بهتر است از نمایندگی ایزوگام در طالقانی با روکش آلومینیوم (Aluminium) استفاده کنید.

اگر قصدتان عایقکاری نمایندگی ایزوگام در طالقانی پی ساختمان یا دیواره و کف سرویس‌های بهداشتی است، از نوع بدون روکش استفاده کنید تا اقتصادی تر باشد.

نمایندگی ایزوگام در طالقانی

لایه های گوناگون ایزوگام:
لایه های ایزوگام به ترتیب از رو به کف به شرح زیر است:
لایه پلی اتیلن
بافت
پلی استر نمایندگی ایزوگام در طالقانی
مواد افزودنی ویژه
لایه پلی اتیلن

برای نصب ایزوگام باید:

۱- ابتدا باید سطح پشت بام بوسیله جارو و شستشو تمیز شود و کلیه اشیاء فلزی مثل کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب و غیره قبلا به دقت برداشته شده و سطح کار کاملا آزاد باشد.
۲- ترک ‎ها در صورتیکه بزرگتر از یک سانتیمتر باشند با خمیر ماستیک و یا سیمان پر می‎شوند و ایزوگام چنانچه از آستر و یا درزگیر استفاده شده از خشک شدن آنها اطمینان حاصل شود.
۳- در صورت نیاز نمایندگی ایزوگام در طالقانی (شوره شدن یا صیقلی نبودن زیر کار) در هر متر مربع ۵۰۰ گرم خمیر پرایمر می‎زنیم.

۴- پس از خشک شدن کامل خمیر بطوری که به دست نچسبد کار را ادامه می‎دهیم.
۵- برای شروع نصب ایزوگام، باید مشعل روشن شده، شعله آن تنظیم شود. سپس اندازه گیری نمایندگی ایزوگام در طالقانی از قسمت ناودانی کار شروع می‎شود.
۶- سطح کار را به فاصله‎های عرضی ۹۰ سانتیمتر علامت گذاری می‎کنیم.
یک تکه لایه به ابعاد ۵۰*۵۰ بصورت قیفی داخل ناودان ایزوگام می‎کنیم و از اتصال کامل با بدنه لوله اطمینان حاصل می‎کنیم.
در جلو ناودان یک متر لایه نمایندگی ایزوگام در طالقانی میکنیم. باید توجه داشت که آب فقط در قسمت نقطه اوج سقف روان است؛ ولی در نقطه صفر مساحتی از اطراف آبراه آب جمع می‎شود و تا مدتی می‎ماند تا از آبراه عبور کند.
نقاط اوج و صفر میزان شیب اعمال شده در شیب بندی می‎باشد.
این مساله اجتناب ناپذیر است و با شدت بارندگی، ایزوگام کم بودن شیب، کمبود آبراه و یا قطر آن تشدید می‎شود.
به همین علت ابتدا بایستی حدودا تا نمایندگی ایزوگام در طالقانی شعاع ۱متر از هر طرف آبراه را یک بار عایق بندی نمایندگی ایزوگام در طالقانی نمود و سپس عایق بندی کل سقف را آغاز کرد.۷- زیر هر کدام از منابع آبی مثل چیلر یا کولر تک لایه‎های دو متری ایزوگام می‎شود.
۸- لایه اصلی را باز و مقابل ناودان شروع یه نصب ایزوگام می‎نماییم. در زمان اجرای ایزوگام باید رول ایزوگام را که طول آن ۱۰ متر است باز کرده و به دو قسمت ۵ متری از دو طرف جمع کرده و از نقطه وسط شروع به نصب ایزوگام میکنیم.
دلیل این کار این است که اگر از یک سر لایه شروع به نصب ایزوگام کنیم خط تنظیم آن تراز نمیشود و لایه کج ایزوگام می‎شود.
۹- بصورت چپ و راست حرکت میکنیم بصورتیکه نمایندگی ایزوگام در طالقانی عایق ردیف چپ و راست لایه نصب شده لبه‎ های آن را به مقدار ۱۰ سانتیمتر پوشش میدهد. همپوشانی دو لایه کنار هم باید ۱۰ سانتیمتر باشد.

نمایندگی ایزوگام در طالقانی
۱۰- قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است اگر نایلون ضخیم باشد باید کنده شود و اگر نازک باشد باید با حرارت بیش از حد نیاز داده شود باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می‎گردد.
همچنین در صورتی که کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق کاملا به سطح کار نچسبیده و ایزوگام باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.

موارد کاربرد نمایندگی ایزوگام در طالقانی:
ایزوگام در طالقانی به علت سبکی و مقاومت زیاد به یک عایق کامل جهت موارد زیر می باشد:
پشت بام ها
ایرانیت
پی ساختمان
استخرها و جکوری ها
مخازن آب ها نمایندگی ایزوگام در طالقانی
سرویس ها و پارک ها
پارکینگ های طبقاتی
لوله های آب و گاز و …
تونل ها
کانال های آبیاری
سدها نمایندگی ایزوگام در طالقانی
پل های هوایی
سردخانه ها
باند فرودگاه
مرغداری ها
دامداری ها و …

نمایندگی ایزوگام در طالقانی دو نوع روکش دارد:
۱- فویل آلومینیومی که در کارخانه پرس می شود
۲- نایلکس یا پودر ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در طالقانی

برخی از فروشنده ها با تکیه بر این مساله که فلان نمایندگی ایزوگام در طالقانی به خاطر داشتن فویل آلومینیومی کیفیت بالایی دارد اقدام به فروش ایزوگام به مشتریان خود می‌کنند. اما باید بدانید که فویل آلومینیومی هیچ گونه تاثیری بر کیفیت ایزوگام ندارد.

کاربرد نمایندگی ایزوگام در طالقانی
اما کاربرد فویل آلومینیومی چیست؟ فویل آلومینیومی دو کاربرد دارد یکی برای زیبایی و یکی هم برای جلوگیری از برخورد مستقیم نور خورشید و افزایش عمر آن است. در زمانی كه هوا بسیار گرم است این فویل باعث انعکاس نور خورشید نمایندگی ایزوگام در طالقانی و جلوگیری از روان شدن یا شل شدن قیر ایزوگام می‌شود. فویل ایزوگام ۱۴ میکرون ضخامت دارد و به راحتی با دست خراشیده می‌شود.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه طالقانی : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *