ایزوگام در شاهین ویلا

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج

راهنمای انتخاب ایزوگام

یعنی اگه با دست لمسش بکنید، دستتون چرب بشود. نمایندگی ایزوگام در در شاهین ویلا کرج اگه خوب کار شده باشه ورم نداره، همپوشانیش توی خط راسته، عرض همپوشانی تو همه ردیف ها یکی است. نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج اگه توی یه محیط بسته باشه اون محوطه باید کاملا بوی قیر در کرج بدهد. یک قسمت ایزوگام در کرج را با کارد ببرید؛ باید الیاف و پلی استر رو توش ببینید. بعضی وقتا برای سنگین کردن ایزوگام فروشنده ها نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج گرد سنگ میریزن که توی بافت ایزوگام قابل تشخیص است.
واقعیت این است که استفاده از عایق‌ رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌ ها مشکلات فراوانی را همچون تخریب بخش‌ هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌ های بسیار برای ساکنان در شاهین ویلا کرج به همراه دارد. در ادامه نکات ضروری جهت انتخاب ایزوگام مطرح شده است:

۱- ایزوگامی را انتخاب کنید که دارای نشان استاندارد ملی ایران باشد.
۲- عایق باید از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد که مشخصات آن بر روی لیبل آن ذکر شده است. زیرا مقاومت ایزوگام دولایه به مراتب بیشتر از ایزوگام یک لایه است.
۳- عایق متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود را انتخاب نمایید.
۴- عایق باید کاملا سالم بوده و نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج فاقد هر نوع شکستگی باشد.
۵- از صلاحیت تیم اجرای ایزوگام و نصب ایزوگام اطمینان حاصل کنید. بعد از اتمام کار از آنها ضمانت اجرایی و بیمه نامه معتبر را بخواهید.
۶- وزن عایق به کار رفته نباید کمتر از 39 kilogram در هر ورق ایزوگام باشد.
۷- برای عایق کاری سرویس بهداشتی از ایزوگام دولایه پودری درجه یک استفاده کنید.
۸- عایق زمستانه با تابستانه از نظر فرمول تولید متفاوت است. نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج به تاریخ تولید ایزوگام توجه کنید که بیش از ۶ ماه در انبار نمایندگی دپو نشده باشد.
۹- به خاطر داشته باشید عایقهای تک لایه به دلیل مقاومت کمتر نسبت به عایق های دو لایه برای دیوار مناسب هستند؛ لذا از به کار بردن آن ها برای پشت بام خودداری کنید.

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج

شاهین ویلا
منطقه‌ ای در ناحیه شمالی شهر کرج است که نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج از سمت شرق و جنوب شرقی به گوهردشت (رجائی شهر)، شمال به باغستان و از جنوب و جنوب غربی به حصارک مرتبط می‌باشد.

ویژگی‌های شاهین ویلا
شاهین ویلا چند خیابان اصلی دارد که معروف‌ ترین آنها خیابان اصلی شاهین ویلا است که از میدان امام حسین تا خیابان نهم شاهین ویلا به صورت یک طرفه امتداد دارد و همچنین از ویژگی‌ های ایزوگام این خیابان خط ویژه مخصوص اتوبوسرانی است .

همچنین خیابان قلم نیز یکی دیگر از خیابان‌های این منطقه است که شروع خیابان از حصارک کرج تا حوالی باغستان از جنوب به شمال امتداد دارد.

خیابان اصلی شاهین ویلا سابق بر این دو طرفه بوده، ولی پس از ساخت و سازها که ساختمان‌ های ویلایی را تبدیل به آپارتمان‌ ها نمود و به تبع آن افزایش جمعیت و بار ترافیک ایجاد شده؛ این خیابان یکطرفه گردید.

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج

بهترین ایزوگام در شاهین ویلا

در استان ما تعداد زیادی شرکت تولیدی فروش ایزوگام در کرج (ایزوگام دلیجان، ایزوگام سپهر گستر، ایزوگام شرق و …) با تنوع محصول بالا وجود دارد؛ اما اینکه بهترین ایزوگام کدام است؟ سوال بسیاری از مصرف کنندگان می باشد. ایزوگام مرغوب باید بهترین عایق را در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان داشته باشد. که در منطقه ی ما (شاهین ویلا) وجود دارد.

ایزوگام خوب و با کیفیت (بهترین ایزوگام) را چگونه تشخیص بدهیم؟

یک راه ساده برای تشخیص نوع مرغوب از نامرغوب ایزوگام هم اطلاع از این موارد است: در ایزوگام نامرغوب به جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب پودر های معدنی یا مواد غیر پلیمری نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج به کار می‌ رود و ایزوگام در شاهین ویلا از همین رو نوع تقلبی آن بویی نامطبوع و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد. می‌توان یک تکه کوچک از عایق را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر ایزوگام از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست و در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

نمایندگی ایزوگام چیست؟
نمایندگی ایزوگام در واقع به یک شرکت تجاری یا شخص حقیقی گفته می شود که اقدام به خرید کالا یا خدمات به صورت عمده از تولید کننده بزرگی می کند. و هدف اصلی آنها، فروش محصول یا سرویس، نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج به جای مصرف و یا استفاده از آن است. همانطور که قطعا می دانید یا دیده اید، مثال های ملموس این کار را در دنیای مخابرات، کامپیوتر و هاستینگ می توان به وفور پیدا کرد.

نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج

خیلی از مواقع نمایندگی ایزوگام، اقدام به افزودن بعضی امکانات یا اجزا به محصول یا سرویس خریداری شده می کند و آنها را تحت نام خود می فروشد. به هر حال اخذ نمایندگی فروش ایزوگام کار مثبت و موثری است نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا کرج چراکه بدین ترتیب برای مشتریان امکان بیشتری فراهم می شود تا به آن محصول یا خدمت دسترسی داشته باشند.
آنچه مهم است اینکه شرکت یا کسی که نمایندگی فروشی را بر عهده می گیرد باید از ویژگیهایی برخوردار باشد تا به کیفیت کار لطمه ای وارد نشود.

جهت دریافت مشاوره رایگان در جهت کیفیت ایزوگام در شاهین ویلا و انتخاب بهترین ایزوگام در شاهین ویلا

می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

 شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

دفتر مرکزی : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شاهین ویلا : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *