ایزوگام سپهر گستر دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام در سرحدآباد

نمایندگی ایزوگام در سرحدآباد

نمایندگی ایزوگام در سرحدآباد با قیمت مناسب. شرکت ایزوگام چین تولید و نصب ایزوگام در کرج با سابقه درخشان ۳۰ ساله با ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ تا معت ساله معتبر ، آماده ارائه خدمات ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت می باشد.

برای آگاهی از قیمت روز ایزوگام در کرج الان با ما تماس بگیرید.

نمایندگی ایزوگام در ارائه دهنده خدمات مجتمع تجاری برتر و نصب ایزوگام در تمام نقاط کرج اعم از: مهر شهر ، عظیمیه ، جهانشهر ، شاهین ویلا ، گوهردشت ، کیانمهر ، آسیاب برجی ، مشکین دشت ، فردیس ، کمال شهر ، حصارک ، حیدرآباد و حاجی آباد می باشد کادری مجرب و کاربلد بهترین کیفیت کار اجرایی را برای شما تضمین می کند.

ایزوگام در کرج

بهترین نوع ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام در سرحدآباد از نظر تحویل دمی به دو دسته تقسیم بندی می شود: ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیر و ایزوگام مناسب برای سردردیرانی است که محدودیت شما در بین 5 تا 12 درجه سانتیگراد وجود دارد. حد دمای سالانه در کرج حدود 14 درجه بوده است که هر دو نوع ایزوگام مناسب برای نصب ایزوگام در کرجمی است و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در تمام نقاط استان البرز یکسان می تواند باشد و به دلیل عدم حضور در تهران ، قیمت هایی که ارائه می شود برابر با قیمت های ارائه شده در تهران می شود و اگر شما با ایبات ایاب و ذهاب و… ادامه ندارید. همچنین بازدید و مشاوره رایگان می باشد.

قیمت انواع ایزوگام در کرج

اول از همه به این موضوع اشاره کنیم که چه ایزوگامی بخریم؟

ایزوگام توسط کارخانه ها با انواع و اقسام نامی ساخته می شود که بهترین انتخاب ایزوگام را دشوار می کند ولی اگر این موضوع را داشته باشید باید توجه داشته باشید که ایزوگام دلیجان را از محبوبیت و معروفیت خاص خود داشته باشید ، اما اگر ایزوگام پشم شیشه ایران باشد. که در استان شما تولید می شود یکی دیگر از بهترین ایزوگام هاست.

قیمت ایزوگام به دلیل وجود نوسانات بازار ، تحت تأثیر قرار گرفته است که به طور دقیق نمی تواند قیمت آن را ثابت کند اعلام کرد ولی حدود قیمت از 13000 تا 220000 تومان باشد.

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام در کرج ، برای اقدام به نصب ایزوگام باید به چند مورد توجه ویژه داشته باشد:

نصب در هنگام بارندگی نیست.

قبل از نصب ، لوازم اضافی از پشت بام بر می شود.

ایزوگام باید در سطحی تمیز و بدون گرد وخاک نصب شود.

سطح نصب ایزوگام کاملا خشک و بدون نم باشد.

با رعایت نکات بالا ایزوگام در کرج با بهترین شرایط نصب می شود و کیفیت اجرا بالا می رود.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج: 02632720328
شعبه فردیس: 02636515587
شعبه شهریار: 02165562560
مدیریت: 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *