نمایندگی ایزوگام در طالقانی

نمایندگی ایزوگام در حیدر آباد

نمایندگی ایزوگام در حیدر آباد

ایزوگام از نظر تحویل دمی به دو دسته تقسیم بندی می شود: ایزوگام مناسب برای مناطق گرمسیر و ایزوگام مناسب برای سردردیرانی است که محدودیت شما در بین 5 تا 12 درجه سانتیگراد وجود دارد. حداقل دمای سالانه در کرج حدود 14 درجه بوده است که هر دو نوع ایزوگام مناسب برای نصب ایزوگام در کرج است و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

قیمت ایزوگام
قیمت نمایندگی ایزوگام در حیدر آباد در تمام نقاط استان البرز یکسان می تواند باشد و به دلیل عدم حضور در تهران ، قیمت هایی که ارائه می شود برابر با قیمت های ارائه شده در تهران می شود و اگر شما با ایبات ایاب و ذهاب و… ادامه ندارید. همچنین بازدید و مشاوره رایگان می باشد.

قیمت انواع ایزوگام در کرج
اول از همه به این موضوع اشاره کنیم که چه ایزوگامی بخریم؟

ایزوگام توسط کارخانه ها با انواع و اقسام نامی ساخته می شود که بهترین انتخاب ایزوگام را دشوار می کند ولی اگر این موضوع را داشته باشید باید توجه داشته باشید که ایزوگام دلیجان را از محبوبیت و معروفیت خاص خود داشته باشید ، اما اگر ایزوگام پشم شیشه ایران باشد. که در استان شما تولید می شود یکی دیگر از بهترین ایزوگام هاست.

قیمت ایزوگام به دلیل وجود نوسانات بازار ، دارای شرایطی بوده است که به طور دقیق نمی تواند قیمت های ثابت را اعلام کند ولی حدود قیمت را از 28000 تا 390000 تومان داشته باشید.

ایزوگام بام گستر 117
ایزوگام بام گستر ۱۱۷

نصب ایزوگام
از عواملی که شما می توانید در عمر و دوام ایزوگام کنید می تواند به گونه ای باشد که ایزوگام را نصب کنید ، اگر این قانون را درست نصب کنید پیدا می کند. نصب ایزوگام در کرج ، برای اقدام به نصب ایزوگام باید به چند مورد توجه ویژه داشته باشد:

نصب در هنگام بارندگی نیست.
قبل از نصب ، لوازم اضافی از پشت بام بر می شود.
ایزوگام باید در سطحی تمیز و بدون گرد وخاک نصب شود.
سطح نصب ایزوگام کاملا خشک و بدون نم باشد.
میزان هم پوشانی لبه ایزوگام به اندازه گیری استاندارد در نظر گرفته شده است.
با رعایت نکات بالا ایزوگام نصبی در کرج با بهترین شرایط نصب می شود و کیفیت بالا را می رود.

قیمت ایزوگام با نصب
شرکت ایزوگام چی ارائه دهنده ی بهترین قیمت ایزوگام با نصب می شود.

همه ایزوگام ها ، ایزوگام بام گستر دلیجان ۱۱۷ ، ایزوگام مرجان دلیجان ، ایزوگام سایبان دلیجان ، ایزوگام غرب گستر دلیجان ، ایزوگام پشم شیشه و… دارای ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه کتبی است.

مشاوره و بازدید توسط شرکت ایزوگام چی بصورت رایگان می باشد.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج: 02632720328
شعبه فردیس: 02636515587
شعبه شهریار: 02165562560
مدیریت: 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *