نمایندگی ایزوگام بام گستر دلیجان در جهانشهر کرج

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج چه مشخصاتی دارد؟
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان البرز گفت: نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج با کیفیت پایین باعث عدم استحکام و کوتاه شدن عمر ساختمان می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان کرج، منطقه جهانشهر، ایزوگام موسوی با تاکید بر مطلب فوق افزود: کارشناسان این اداره کل ویژگی‌هایی چون درصد افزایش طول نسبی مقاومت کششی، مقاومت پارگی، جذب آب، مقاومت در برابر اشعهUV، فرسودگی حرارتی در جهانشهر کرج، انعطاف‌ پذیری در سرما، پایداری حرارتی، نفوذ ناپذیری در برابر آب، ضخامت، وزن واحد سطح را مورد کنترل و آزمون قرار می‌دهند.

باید از کارخانجات تولیدی ایزوگام دلیجان مشخصات مراکز فروش آن ها را در شهر های مورد نظر خود جویا شد و البته بسیاری از کارخانه های تولید کننده ایزوگام در جهانشهر از طریق راه های ارتباطی مختلف از جمله سایت های اینترنتی مشخصات به روز و کامل تمامی نمایندگی های رسمی خود در شهر جهانشهر را قرار داده تا مشتریان و متقاضیان ایزوگام در مهرشهر کرج برای خرید این محصول با داشتن اطلاعات مربوط به شرکت های تولیدی ایزوگام با اطمینان کامل به این مراکز مجاز مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را با ضمانت نامه معتبر و بیمه نام اصل شرکت و همچنین قیمت مشخص شده توسط کارخانه خریداری نمایند.

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج

 

وی اظهار کرد: ایزوگام‌ های نامرغوب بوی نامطبوعی از مازون(گازوئیل صنعتی) از خود ساتع می‌کنند، که این بو به خاطر استفاده مواد پلیمری و یا پودرهای معدنی به جای پلیمر و قیر مرغوب است. روش دیگر در تشخیص ایزوگام مرغوب این است که بر روی قسمتی از نمایندگی در جهانشهر کرج ایزوگام که لایه‌های خارجی آن را پوشش نداده‌اند دست بکشیم در صورتی که مواد سیاه رنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می‌شود که در این نوع نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب است.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد: واقعیت این است که استفاده از عایق‌های رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌های جهانشهر کرج مشکلات فراوانی را همچون تخریب بخش‌هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد. متاسفانه به دلیل نبود آگاهی‌های لازم از سوی شهروندان نسبت به ویژگی‌های عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و نیز تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌شود.

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج

موسوی درباره چگونگی شناسایی نمایندگی ایزوگام در کرج مرغوب اظهار کرد: تنها راهی که شهروندان می‌ توانند نمایندگی ایزوگام مرغوب را از نمایندگی ایزوگام نامرغوب تشخیص دهند این است که لایه عایق با هر قدرت کششی پاره نشود و در جهانشهر کرج صورت تا شدن از پشت، نشکند.

وی تصریح کرد: عایق‌ های رطوبتی ساختاری متشکل از الیاف صنعتی یا آلی به صورت بافته یا نبافته است که با ترکیبات قیری اصلاح شده یا مواد پلیمری آغشته شده و به عنوان یک عایق پیش ساخته برای محافظت بام در جهانشهر کرج مقابل باران، برف، نم و رطوبت بکار گرفته می‌شود.

مزایای اخذ نمایندگی ایزوگام در جهانشهر
1- شرکت عایق کاری در صورتی که نمایندگی فروش ایزوگام در جهانشهر را داشته باشد، می تواند به صورت اعتباری از شرکت ایزوگام موسوی خرید کند و پس از نصب یا فروش ایزوگام در جهانشهر تحویلی وجه آن را با شرکت تسویه نماید؛ البته در صورتی که وجه تضمین کافی (چک یا سفته) را از قبل در اختیار شرکت تولید ایزوگام قرار داده باشد.
2- قیمت خرید ایزوگام برای نمایندگی شامل: مقدار کمی سود می باشد، از این جهت نمایندگی ایزوگام جهانشهر، نصب و فروش نیز می تواند برای مصرف کننده با کمترین سود امر عایق کاری را انجام دهد.
3- شرکت تولیدی ایزوگام برای نماینده خود تابلو و بنر های مخصوص نمایندگی را به صورت رایگان ارسال و نصب می کند.
4- شرکت تولیدی ایزوگام در کرج جهت فروش بیشتر سیستم ارسال SMS منطقه ای را برای نمایندگی های نصب و فروش خود فعال می کند.
5- در صورتی که متراژ فروش نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج بیشتر از مقدار تعیین شده باشد، شرکت تولید ایزوگام هدایایی ویژه برای پرسنل نمایندگی فروش در نظر می گیرد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان البرز اضافه کرد: ایزوگام انجام شده پس از اولین بارندگی خود را نشان می‌دهد؛ چناچه کیفیت نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج و اجرای آن مناسب باشد تا سال‌های زیادی دوام می‌آورد و میانگین عمر یک عایق خوب 15 سال است.

نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج

ایزوگام در جهانشهر کرج چیست ؟

عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی نمایندگی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌ گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌ های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه در بیش‌ تر ساختمان‌ها چه در جهانشهر و چه در کرج مرحلهٔ پی و فونداسیون و ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

نمایندگی ایزوگام

نمایندگی ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌ کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است. نمایندگی ایزوگام در جهانشهر پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی(تجربه) و فناوری در راستای ایمن‌ سازی سازه‌ ها در برابر نمو رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام جهانشهر که گونه‌ های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌ های فرآوری، ضریب پایداری‌ اش را افزایش خواهند داد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در جهت کیفیت ایزوگام در جهانشهر کرج و انتخاب بهترین ایزوگام در کرج می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه جهانشهر : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

2 پاسخ به “نمایندگی ایزوگام در جهانشهر کرج”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *