نمایندگی ایزوگام در باغستان

نمایندگی ایزوگام در باغستان

نمایندگی ایزوگام در باغستان
نمایندگی ایزوگام در باغستان در درجه‌ ی اول ایزوگامی است که توسط سازمان استاندارد تایید شده باشد و بر روی رول آن نشان استاندارد و مشخصات استاندارد ایزوگام دلیجان کرج آن درج شده باشد. شما می‌ توانید نمایندگی ایزوگام در باغستان برای اطمینان بیشتر مشخصات روی شرینک پخش ایزوگام در کرج را با خود محصول تطابق دهید. مشخصاتی همچون وزن (با ترازو) و ضخامت (با کولیس) به راحتی قابل اندازه گیری است. چه فروشنده و چه خریدار نمایندگی ایزوگام در باغستان بهتر است این آزمایش ها را انجام دهند.

ایزوگام خوب در وهله‌ ی بعدی ایزوگام در باغستان است که ضمانت نامه‌ ی طولانی مدت واقعی داشته باشد. تولیدکننده ای که از کیفیت بالای محصول خود اطمینان دارد با خیال آسوده کیفیت و سلامت ایزوگام خود را ضمانت می‌ کند و در قرارداد خود شروط غیر منطقی و شیطنت آمیز وارد نمی کند. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی ایزوگام در کرج ضمانت‌ نامه ایزوگام در کرج اینجا را بخوانید.

مشخصات نمایندگی ایزوگام در باغستان:
نمایندگی ایزوگام در باغستان از چه مواد اولیه ای ساخته می‌شود؟
نمایندگی ایزوگام در باغستان ایزوگام پلیمری است و با قیر ۶۰-۷۰ خالص تولید می‌شود. هرچند باید توجه کنید که ایزوگام های تولید شده با قیر ۶۰-۷۰ قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام های تولید شده با قیر دمیده دارند نمایندگی ایزوگام در باغستان و باید صرفه‌ ی اقتصادی خدمات ایزوگام در کرج آن را برای مورد استفاده‌ی آن در نظر بگیرید.

نمایندگی ایزوگام در باغستان

ایزوگام چقدر عمر می‌کند؟
طول عمر ایزوگام در باغستان به مشخصات زیادی از جمله شرایط آب و هوا(weather)، تابش نور خورشید بر روی آن و شرایط نگهداری آن بستگی دارد. اما یک ایزوگام خوب نمایندگی ایزوگام در باغستان حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر می‌کند. با اولین بارش باران یا برف سری به پشت بام ایزوگام شده تان بزنید. جنس نامرغوب در همان بارش های اولیه کیفیت پایین خود را نمایان می‌کند.

نمایندگی ایزوگام در باغستان چه ضخامتی دارد؟
ضخامت ایزوگام خوب یا مرغوب که توسط سازمان استاندارد مشخص شده است ۴±۰/۲ میلی‌متر است. به این معنا که ضخامت متوسط نمایندگی ایزوگام در باغستان قابل قبول ۴ میلی‌متر است و از بازه ۳٫۸ میلیمتر تا ۴٫۲ میلیمتر نمایندگی ایزوگام در باغستان از نظر سازمان استاندارد نمایندگی ایزوگام در کرج قابل قبول می‌باشد. ضخامت بالاتر آن به صورت ویژه و سفارشی نیز ساخته می شود اما برای مصارف خاص صنعتی.

وزن یک رول ایزوگام

اگر ایزوگام به صورت استاندارد تولید شده باشد وزن تقریبی آن در حدود ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم می باشد که بین این دو عدد نوسان دارد اما نباید از ۴۰ کیلو گرم کمتر باشد. البته ذکر این نکته که نمایندگی ایزوگام در باغستان در برخی از شرکت های تولید ایزوگام برای بالا بردن وزن نصب ایزوگام به جای قیر از پودر های مخصوص استفاده می کنند نیز الزامی می باشد و از آنجا که شناخت این ایزوگام ها برای عموم دشوار است باعث سوء استفاده بعضی از شرکت های نصب ایزوگام شده است.

نمایندگی ایزوگام در باغستان

استفاده از ایزوگام دلیجان در کرج

اکثر ایزوگام های دلیجان دارای نشان استاندارد از اتحادیه صنفی ایزوگام دلیجان در کرج می باشند؛ بدین منظور مشتریان می تواند با مطالعه بر چسب های نصب شده بر روی نمایندگی ایزوگام در باغستان از وزن و ضخامت ایزوگام اطمینان حاصل نمایند. البته باید به نشان استاندارد ملی ایران که نشان دهنده ایزوگام مرغوب می باشد هم توجه نمایند و از خریداری نمایندگی ایزوگام در باغستان نامرغوب که دارای نشان استاندارد نیست، نصب ایزوگام اجتناب کنند.

نصب نمایندگی ایزوگام در باغستان

چنانچه نصب ایزوگام در کرج خریداری شده دارای بهترین وزن و ضخامت تولیدی باشد و از آنجایی که چسبیدن نقطه به نقطه ایزوگام به سطح پشت بام و عدم باد کردگی آن دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد اگر بوسیله افراد آماتور و تازه وارد نصب شود، خسارات جبران ناپذیر اقتصادی به بار می آورد و باعث تحمیل ایزوگام مجدد و هزینه کنده کاری ایزوگام قبلی می شود. به همین دلیل نصب ایزوگام باید از شرکت های معتبر خریداری شود و نیز مجری نصب ایزوگام باید دارای اکیپ حرفه ای و با تجربه باشد تا با یکبار هزینه کردن حداقل تا ۱۵ سال خیال مصرف کنندگان ایزوگام از عایق کاری بام یا هر مکان دیگری آسوده خاطر شود.

نمایندگی ایزوگام در باغستان چه وزنی دارد؟
از نظر سازمان استاندارد وزن قابل قبول برای ایزوگام مرغوب برای هر متر مربع ۴±۰/۲ کیلوگرم می‌باشد. به این معنی که خدمات ایزوگام در کرج از بازه‌ی ۳٫۸ کیلوگرم تا ۴٫۲ کیلوگرم وزن استاندارد می‌ باشد. برخی از ایزوگام ها با داشتن وزن ۵ کیلوگرم برای هر متر مربع ادعا بر بالا بودن کیفیت ایزوگام می‌کنند. دقت کنید که وزن بالای نمایندگی ایزوگام در باغستان ملاکی برای کیفیت بالای ایزوگام در باغستان نیست. ایزوگام های با کیفیت دولایه موجود نمایندگی ایزوگام در باغستان در بازار همگی در بازه‌ی ۴ تا ۴٫۲ کیلوگرم برای هر متر مربع قرار دارند.

طول و عرض رول ایزوگام چقدر است؟
عرض ایزوگام در باغستان یک متر و طول آن باید ۱۰ متر باشد. در نتیجه رول های ایزوگامی که ۹ یا ۱۱ متر طول دارند استاندارد نمی‌باشند، البته در پخش ایزوگام در کرج مواردی و به صورت سفارشی تولیدکنندگان رول هایی با طول بیشتر از ۱۰ متر و تا حدود ۲۰ متر تولید می‌کنند.  بر خلاف آنچه بین عموم شایع است دارای استقامت بسیار زیادی می باشد به طوری که بعد از نصب ایزوگام استاندارد در کرج روی پشت بام در برابر رفت و آمد معمول روی آن مقاوم بوده و همچنین نمایندگی ایزوگام در باغستان هنگام بارش باران و برف کارایی بسیار بالایی نسبت به آسفالت دارد. در مطلب زیر به وزن و ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج بر روی بام اشاره می کنیم که یکی از فاکتور های مهم برای تشخیص ایزوگام مرغوب در کرج می باشد. این ایزوگام دلیجان کرج معمولا برای عایق کردن دیوارهایی با طول زیاد استفاده می‌شوند.

نمایندگی ایزوگام در باغستان

جهت مشاوره با نمایندگی و قیمت ایزوگام در کرج با شماره های زیر تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه باغستان : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *