نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج                                                                                                                                            اغلب شرکت‌ های معتبر، نمایندگی‌ هایی دارند که در مقابل سفارش‌ ها، کارشناسان خود را به محل اعزام می‌ کنند و مشاوره‌ های لازم را به متقاضیان ارائه می‌ دهند. نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج، در درجه اول باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند. در این میان مقاومت ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد. همچنین نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج باید از طول عمر لازم برخوردار باشد. و در نهایت به لحاظ کششی مقاومت کافی را داشته باشد.

ایزوگام موسوی در باغستان کرج
گروه موسوی پیدایش عایق‌ های رطوبتی نسل جدید که به isogam شهرت دارند، به دلیل ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد در برابر عایق‌ بندی‌ های رطوبتی قدیمی‌ تر نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج نظیر آسفالت و قیرگونی، توجه ویژه‌ ای را در صنعت ساختمانی به خود اختصاص داده‌ اند. به طوری که استفاده از این نوع عایق‌ های رطوبتی در مراحل مختلف ساختمان‌ سازی‌ ها اعم از پی و فونداسیون، ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها، پشت‌بام، استخر و نیز در مکان‌ های مختلف از جمله مرغداری‌ ها رو به گسترش است. در چنین شرایطی رشد سریع واحد های تولیدی عایق رطوبتی، همگام با گسترش ساختمان‌ سازی‌ ها، در کشور قابل توجه است. نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج آنچه در این زمینه اهمیت فراوانی دارد، نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج تطابق تولیدات این واحدها با استانداردها است. گرچه استاندارد ملی عایق رطوبتی در سال 79 ابلاغ شده است و شرکت‌ های تولیدی ملزم به رعایت آن شده‌اند؛ اما عایق‌ هایی در بازار مشاهده می‌ شود که از کیفیت مطلوب و استاندارد های لازم برخوردار نیستند.

تاریخچه باغستان                                                                                                                                                                            طی مراحل قانونی در سال 1388 الحاق روستای بابا سلمان به مجموعه شهر باغستان انجام گرفت. هم اینک شهر باغستان از محله های نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج خادم آباد، دهمویز، صادقیه، شهرک مطهری، سعیدآباد، مهدیه، باباسلمان، نصیرآباد، دهشاد بالا، دهشادپایین، ورامینک، بهار و بادامک در نزدیکی شهریار تشکیل شده است.

چگونه نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج را بشناسیم؟
نحوه شناسایی مرغوبیت ایزوگام با آزمایشات معمولی به شرح ذیل است؛
۱- متصاعد شدن بوی نامطبوع از ایزوگام های نامرغوب به دلیل استفاده از پودر های معدنی به جای پلیمر یا قیر مرغوب.
۲- در صورتی که در ایزوگام از از مواد پلیمری نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج و قیر مرغوب استفاده نشده باشد با کشیدن دست بر روی قسمتی از ایزوگام که لایه‌ های خارجی آن را پوشش نداده‌اند، رنگ سیاهی بر روی دست باقی می ماند.
۳- برای سنجش مقاومت کششی و مقاومت پارگی یک ایزوگام مرغوب در باغستان کرج باید لایه عایق را با هر قدرت کششی از هرطرف کشید پاره نشود و در صورت تا شدن از پشت نشکند.
۴- روش دیگر تست دمایی است. به این صورت که نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج یک تکه کوچک از عایق را برش داده و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست و در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

واقعیت این است که استفاده از عایق‌ های رطوبتی نامطلوب در ساختمان‌ها مشکلات فراوانی را همچون: تخریب بخش‌ هایی از ساختمان و متحمل شدن هزینه‌ های بسیار برای ساکنان آن به همراه دارد. متاسفانه به دلیل نبود آگاهی‌ های لازم از سوی شهروندان نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج نسبت به ویژگی‌ های عایق رطوبتی مطلوب و مرغوب و نیز تبلیغات ناسالم برخی شرکت‌ ها، مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش بر شهروندان تحمیل می‌ شود.

نحوه شناخت ایزوگام مرغوب                                                                                                                                                     موسوی، مدیرعامل شرکت ایزوگام شرق دلیجان درباره چگونگی شناسایی ایزوگام مرغوب می‌ گوید: تنها راهی که شهروندان می‌ توانند ایزوگام مرغوب را از نامرغوب تشخیص دهند این است که لایه عایق نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج با هر قدرت کششی پاره نشود و در صورت تا شدن از پشت، نشکند. وی معتقد است: خدمات‌رسانی، 90 درصد عایق کاری مطلوب را تشکیل می‌ دهد. مدیرعامل شرکت ایزوگام شرق دلیجان در باغستان کرج، نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج درخصوص میانگین عمر یک ایزوگام خوب می‌ گوید: ایزوگام انجام شده پس از اولین بارندگی خود را نشان می‌ دهد. اگر در این مرحله مشکلی نداشته باشد تا سال‌ های زیادی دوام می‌ آورد؛ ولی میانگین عمر یک عایق خوب 15سال است.

موسوی، مدیر نمایندگی ایزوگام، سپهر گستر در باغستان کرج این خصوص می‌ گوید: اگر زیرسازی محل ایزوگام در کرج باشد و از مصالح نامرغوب استفاده نشده باشد و نیز ایزوگام مورد نظر بر اثر کنده‌ کاری سوراخ نشود، بالای 10 سال عمر خواهد داشت. وی نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج با انتقاد از اینکه برخی شهروندان برای عایق‌ کاری ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌ کنند، می‌ گوید: نمایندگی‌ های شرکت‌ های معتبر گر چه خدمات گران‌ تری ارائه می‌ دهند، امّا واقعیت این است که آن‌ ها به اصول خاصی توجه می‌ کنند که در دوام ایزوگام تاثیر بسزایی دارد.

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

وی می‌ افزاید: اغلب شرکت‌ های معتبر، نمایندگی‌ هایی دارند که در مقابل سفارش‌ ها، کارشناسان خود را به محل اعزام می‌ کنند و همچنین مشاوره‌ های لازم را به متقاضیان ارائه می‌ دهند. به عنوان مثال، نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج: برای انجام یک عایق‌ کاری خوب روی پشت‌ بام، ایزوگام دیوار آن باید حدود 80 سانتی‌ متر بالا رود که در این صورت قیمت ایزوگام نیز افزایش می‌ یابد.

وی ادامه می‌ دهد: اگر برای شهروندان افزایش طول عمر ایزوگام مهم است، بنابراین ناگزیرند افزایش هزینه خدمات کارشناسی و فنی همچون زیرسازی محل ایزوگام را بپذیرند.

توسلی، کارمند فروش شرکت موسوی (در باغستان کرج)، با بیان اینکه مردم نسبت به نوع استفاده از عایق‌ های مطلوب آگاهی کافی ندارند، می‌ گوید: گرایش اغلب مردم به سمت استفاده نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج از ایزوگام ارزان در کرج است و به کیفیت و دوام آن چندان توجه نمی‌ کنند. وی در خصوص ویژگی‌ های ایزوگام مطلوب اعلام می‌ کند: یک ایزوگام مطلوب در درجه اول باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند. در این میان مقاومت ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد. همچنین طول عمر لازم برخوردار باشد و در نهایت به لحاظ کششی مقاومت کافی را داشته باشد.

نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

موسوی، مدیر نمایندگی ایزوگام سپهر گستر، با انتقاد از اینکه برخی تولید کنندگان با نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج سوء‌ استفاده از مارک شرق اقدام به تولید و عرضه ایزوگام غیر استاندارد می‌ کنند، می‌ گوید: در تولید ایزوگام در باغستان باید از مواد اولیه مرغوب بهره برده شود به این معنا که از الیاف پلاستیک بازیافت شده استفاده نشود و نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج ناخالصی نداشته باشد. همچنین این مواد پالایش شده باشد.

وی می‌ افزاید: برخی کارخانه‌ ها در تولید ایزوگام برای سود بیشتر از مواد نامرغوب استفاده می‌ کنند و از آنجا که واحد پالایش ندارند، در تولید ایزوگام استاندارد نیز موفق نیستند.

وی تصریح می‌ کند: اگر نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج همه شهروندان به استفاده از عایق‌ های استاندارد گرایش پیدا کنند، علاوه بر اینکه کارخانه‌ داران معتبر به تولید بیشتر ترغیب می‌ شوند، کارخانه‌ هایی هم که سوء‌ استفاده می‌ کنند، ناچار می‌ شوند کیفیت خود را بالا ببرند.

جهت مشاوره رایگان و بازدید و اطلاع از قیمت ایزوگام و نصب با شماره های زیر تماس بگیرید:

 شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

دفتر مرکزی : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه باغستان : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *