نمایندگی ایزوگام بام گستر

نمایندگی ایزوگام بام گستر

این شرکت دارای پروانه مهارت فنی از فنی حرفه ای استان البرز و دارای مجوز نصب و پخش ایزوگام بام گستر در کرج می باشد.

1- این شرکت یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت ها می باشد که دارای شماره ثبت و کد نمایندگی از کارخانه ایزوگام های دلیجان در کرج می باشد.

2- این شرکت دارای کادری مجرب و نصاب های کاملا حرفه ای و با سابقه و انجام کار با کیفیت بسیار بالا می باشد.

 

 

انواع ایزوگام بام گستر در کرج کدام هستند ؟

دسته بندی ایزوگام ها در کرج براساس ماده اصلی تشکیل دهنده، لایه های به کار رفته و روکش آنها صورت می گیرد. ایزوگام بام گستر در کرج بر اساس ماده اصلی تشکیل دهنده به دو گروه ایزوگام در کرج پلیمری و ایزوگام در کرج دمیده، براساس لایه های به کار رفته به دو گروه تک لایه و دولایه و بر اساس روکش، به دو گروه با روکش آلومینیومی و بدون روکش آلومینیومی تقسیم می شوند.

در ادامه به معرفی هریک پرداخته شده است؛

ایزوگام بام گستر پلیمری: ماده اصلی این نوع ایزوگام در کرج قیر خالص 60 یا 70 درصد است که در پالایشگاه از تقطیر نفت خام به دست می آید. برای ساخت ایزوگام بام گستر پلیمری از قیر خالص 70-60، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، مواد APP، پوشال گونی پلاستیکی استفاده می شود به نحوی که تمام این مواد در دستگاه ساخت پلیمر میکس و پخته می شوند که حاصل آن مایع پلیمر است و این پلیمر در خط تولید تبدیل به ایزوگام می شود.

ایزوگام بام گستر دمیده: ماده اصلی این نوع ایزوگام بام گستر در کرج قیر دمیده شده است که از دمیدن هوا به یک مازوت یا نفت کوره ای به دست می آید و به نسبت ایزوگام بام گستر در کرج پلیمری کیفیت پایین تر وعمر کم تری دارد. قیر دمیده نسبت به قیر خالص درجه نفوذ کمتر، حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما و درجه نرمی بیشتری دارد و موارد استفاده آن در ساخت ورق های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندود کاری است.

ایزوگام بام گستر تک لایه: ایزوگام های تک لایه در کرج شامل پلی استر دوخته شده با ظرافت و انعطاف بالا است.

ایزوگام بام گستر دو لایه: ایزوگام دو لایه بام گستر شامل، تیشو و پلی استر با ضخامت و استحکام بسیار زیاد است.

ایزوگام بام گستر با روکش آلومینیومی: بهترین نوع ایزوگام در کرج برای پشت بام است. این نوع از پوشش بهترین گزینه برای سقف‌های تخت و هم چنین سقف شیبدار می‌باشد؛ زیرا دارای استحکام و دوام بالایی است. روکش آلومینیومی این عایق باعث منعکس شدن حدود ۸۵٪ تابش نور خورشید می شود و عایق مناسبی برای گرمای تابستان و سرمای زمستان می باشد. همچنین این روکش باعث می شود تا برف و یخ نشسته بر روی عایق با سرعت بیشتری شروع به ذوب شدن نماید؛ لذا با کاهش تماس عایق با عوامل جوی بر عمر این عایق می افزاید.

ایزوگام بام گستر بدون روکش آلومینیومی: این نوع ایزوگام بام گستر یک نوع عایق رطوبتی است و همانطور که از نام آن پیداست فاقد پوشش آلومینیومی است که برای عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *