نصب ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج

نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج

چنانچه سطح کار آسفالت باشد به ازاء هر متر مربع سطح حداقل ۳۰۰ گرم مشتق قیری رقیق شدنی در آب نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج روی سطح پاشیده میشود و اگر سطح کار سیمانی باشد به ازاء هر متر مربع سطح حداقل ۲۸۰ گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی روی سطح پاشیده میشود. و نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج اگر سطح کار موزائیک باشد نخست آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نمائید سپس با استفاده از مشتق قیری محلول در حلال نفتی روی سطح را از مشتق‏گیری بپوشانید .

نکاتی مهم و اساسی هنگام نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج که باید رعایت شود:

ـ قیرهای جامد را تا زمانی که گرم و روانند، باید به مصرف رساند.
ـ توجه داشته باشید که عایقکاری در دمای کمتر از 4+ درجه سلسیوس، نباید انجام شود.
ـ قیرهای مورد مصرف را نباید بیش از 177+ درجه سلسیوس حرارت داد، زیرا نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج مواد فرار آنها جدا شده و ویژگیهای مطلوب قیر از بین خواهد رفت .

ـ راه رفتن روی سطوح عایقکاری شده و مصالح عایق پیش‌ساخته، باید با احتیاط و با استفاده از کفشهای بدون میخ انجام شود، در صورتی که کفش مخصوص در دسترس نباشد، می‌توان نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج با یک قطعه گونی زیر و روی کفشهای عادی را پوشاند و از آنها استفاده کرد.
ـ مصرف میخ برای محکم کردن لایه‌های عایقکاری، به هیچ وجه مجاز نمی‌باشد.
ـ از افتادن اشیا بر روی سطوح عایقکاری شده، باید جداً جلوگیری نمود.
ـ لایه‌های عایق باید از هر طرف حداقل ده سانتیمتر همدیگر را بپوشانند و با قیر مناسب کاملاً به هم چسبانده شوند. در نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج همپوشانی لایه‌ها باید دقت نمود که لایه‌های رویی در سمتی قرار گیرند که مطابق شیب‌بندی انجام شده، آب از روی آنها به سمت لایه زیری سرازیر گردد.
ـ هنگامی که عایقکاری در بیش از یک لایه انجام می‌شود لایه‌های متوالی عایق، باید عمود بر هم قرار گیرند. هر لایه از عایقکاری پس از تکمیل و پیش از شروع لایه بعدی، باید نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج مورد بازدید و تأیید دستگاه نظارت قرار گیرد. سطوح عایقکاری شده باید در هنگام اجرای کارهای ساختمانی از هر گونه آسیب و رویارویی با عوامل مضر و مصالح خورنده مانند آهک محافظت گردند و چنانچه صدمه‌ای دیده باشند، با دستور و زیر نظر دستگاه نظارت به نحو مطلوب تعمیر و مرمت گردند.
ـ سطوح عایقکاری شده باید پس از تکمیل با لایه محافظی پوشانده شوند.
– ایجاد زیرسازی مناسب برای انجام عایقکاری و نصب استاندارد ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج ضروری است.

توصیه: اجازه دهید تا پرایمر و مشتقات قیری پاشیده شده روی سطح در مدت یک شبانه ‏روز خشک شوند بنابر این از نصب استاندارد ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج عایق قبل از خشک شدن پرایمر خودداری نمائید.

نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج

در ابتدا تمام سطوحی که قرار است با عایق رطوبتی محافظت گردند می‏بایست نرم، تمیز و خشک شوند. و نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج در جهت افزایش قابلیت چسبندگی عایق روی سطوح مورد نظر را قبل از نصب عایق در کرج با پرایمر و مشتقات قیری زود خشک شونده بپوشانید. تمام سطوح می‏بایست به طرف آبروها با شیب %۵ قرار داده شوند تا آب در سطح عایق تجمع نکند. نصب صحیح ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج عایق رطوبتی نباید در دمای محیط کمتر از +۵ درجه و بیشتر از ۴۰ درجه سانتیگراد انجام گیرد. استفاده از نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج وسایل نصب صحیح ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج عایق، عبارتند از: گاز مایع ( کپسول ) شعله پخش کن استاندارد کمچه و ماله بندکنی، تیغ موکت بری، فندک جرقه‏ای، دستکش برزنتی کف چرم ساقه بلند تیغه لاستیکی دسته‏دار، جارو، کفش کف صاف و مواد کمک نصب عبارت از پرایمرها و مشتقات قیری سازگار با مشخصات عایق رطوبتی نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج پیش ساخته مورد نصب استاندارد ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج می‏باشد.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

جهت اطلاع بیشتر (درباره قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج و نصب ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج و فروش ایزوگام در کرج و انواع ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج) و همچنین دریافت مشاوره رایگان در جهت کیفیت ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج و انتخاب بهترین ایزوگام صدف گستر دلیجان در کرج می توانید از طریق راه های ارتباطی بالا با ایزوگام موسوی تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *