نمایندگی ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام استاندارد

نصب ایزوگام استاندارد در کرج

نصب ایزوگام استاندارد در کرج پس از افزایش قیمت قیر در دهه 1370 و کمرنگ شدن روش های سنتی عایق کاری مثل قیرگونی در کرج و آسفالت در کرج که وابستگی مستقیم به قیر خالص داشتند پا به عرصه صنعت عایق کاری گذاشت. همچنین در این دوره رقابت تنها محدود به شرکت های تولید ایزوگام در کرج در زمینه وزن و ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج تولیدی می شود. اگر نصب ایزوگام استاندارد در کرج تولیدی از 2 لایه تیشو و پلی استر همراه با قیر 70*60و یک لایه آلومینیم ترکیب شود و به شرط اینکه دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد، بر خلاف آنچه بین عموم شایع است دارای استقامت بسیار زیادی می باشد به طوری که بعد از نصب ایزوگام استاندارد در کرج روی پشت بام در برابر رفت و آمد معمول روی آن مقاوم بوده و همچنین هنگام بارش باران و برف کارایی بسیار بالایی نسبت به آسفالت دارد. در مطلب زیر به وزن و ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج بر روی بام اشاره می کنیم که یکی از فاکتور های مهم برای تشخیص ایزوگام مرغوب در کرج می باشد.

ضخامت ایزوگام در کرج

ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج در شرکت های تولید عایق رطوبتی بستگی به کیفیت تیشو، پلی استر، فویل آلومینیم و مهمترین آنها قیر دارد. به طور مثال اگر نصب ایزوگام استاندارد در کرج با قیر مناسب و تیشوی مرغوب تولید شده باشد، اما ضخامت فویل آن کم باشد در نهایت محصول تولید شده استاندارد نبوده و مناسب عایق کاری بام نمی باشد .به طور کل اگر ضخامت نصب ایزوگام استاندارد در کرج خریداری شده را اندازه گیری کنیم، باید حتما 4 میلیمتر باشد و اگر ضخامت کمتری داشت مشخص می شود که از کیفیت آن کاسته شده است و این نصب ایزوگام استاندارد در کرج دوام پایین تری داشته و استاندارد نمی باشد.

 

وزن یک رول ایزوگام در کرج

اگر ایزوگام در کرج به صورت استاندارد تولید شده باشد وزن تقریبی آن در حدود 40 تا 42 کیلوگرم می باشد که بین این دو عدد نوسان دارد اما نباید از 40 کیلو گرم کمتر باشد. البته ذکر این نکته که در برخی از شرکت های تولید ایزوگام برای بالا بردن وزن نصب ایزوگام استاندارد در کرج به جای قیر از پودر های مخصوص استفاده می کنند نیز الزامی می باشد و از آنجا که شناخت این ایزوگام ها در کرج برای عموم دشوار است باعث سوء استفاده بعضی از شرکت های نصب ایزوگام در کرج شده است.

استفاده از ایزوگام دلیجان در کرج

اکثر ایزوگام های دلیجان در کرج دارای نشان استاندارد از اتحادیه صنفی ایزوگام دلیجان در کرج می باشند؛ بدین منظور مشتریان می تواند با مطالعه بر چسب های نصب شده بر روی ایزوگام از وزن و ضخامت ایزوگام اطمینان حاصل نمایند. البته باید به نشان استاندارد ملی ایران که نشان دهنده ایزوگام مرغوب در کرج می باشد هم توجه نمایند و از خریداری ایزوگام نامرغوب که دارای نشان استاندارد نیست، نصب ایزوگام استاندارد در کرج اجتناب کنند.

نصب ایزوگام در کرج

چنانچه نصب ایزوگام در کرج خریداری شده دارای بهترین وزن و ضخامت تولیدی باشد و از آنجایی که چسبیدن نقطه به نقطه ایزوگام به سطح پشت بام و عدم باد کردگی آن دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد اگر بوسیله افراد آماتور و تازه وارد نصب شود، خسارات جبران ناپذیر اقتصادی به بار می آورد و باعث تحمیل ایزوگام در کرج مجدد و هزینه کنده کاری ایزوگام در کرج قبلی می شود. به همین دلیل نصب ایزوگام استاندارد در کرج باید از شرکت های معتبر خریداری شود و نیز مجری نصب ایزوگام استاندارد در کرج باید دارای اکیپ حرفه ای و با تجربه باشد تا با یکبار هزینه کردن حداقل تا 15 سال خیال مصرف کنندگان ایزوگام در کرج از عایق کاری بام یا هر مکان دیگری آسوده خاطر شود.

ایزوگام کاران شرکت موسوی در کرج

جهت خرید ایزوگام در کرج و نصب ایزوگام استاندارد در کرج در وزن و ضخامت استاندارد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ضمن راهنمایی شما، اکیپ ایزوگام کاران با تجربه در کرج را نیز برای اجرای ایزوگام در کرج در اختیار شما قرار دهند.

 

شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *