نصب ایزوگام استاندارد در کرج

نصب ایزوگام استاندارد در کرج

 

توصیه هایی برای نصب ایزوگام در کرج

توصیه هایی برای نصب ایزوگام استاندارد در کرج، اگر پشت بام خانه تان را با ایزوگام مرغوب و توسط نصاب ایزوگام در کرج حرفه ای عایق کاری کنید تا سالهای زیادی که به طور معمول میانگین عمر یک ایزوگام خوب ۱۵سال است، دوام می آورد و نیاز به اجرای مجدد ایزوگام در کرج نمی باشد. اما اگر پشت بام را با ایزوگام نامرغوب و غیر استاندارد ایزولاسیون کنید، پس از اولین بارندگی نم و رطوبت خود را نشان می دهد و باعث بوجود آمدن هزینه اضافی بابت انجام ایزوگام مجدد می شود.

نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج

اکثر شرکت های تولید ایزوگام دلیجان در کرج دارای نمایندگی نصب استاندارد در کرج و فروش استاندارد در کرج در مراکز استانهای کشور می باشد و هنگام سفارش مشتریان در کرج، کارشناسان خود در کرج را به محل اعزام می کنند. وظیفه این کارشناسان مشاوره و راهنمایی مشتریان به خرید ایزوگام مرغوب در کرج می باشد. یک ایزوگام مرغوب در کرج باید دارای نشان استاندارد در کرج باشد همچنین ایزوگام استاندارد در کرج باید با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ای تولید شده باشد تا در سرما و گرما مقاومت کششی کافی را داشته باشد.

 

 

مزیت ایزوگام استاندارد در کرج نسبت به قیر گونی و آسفالت استاندارد در کرج

با پیدایش عایق رطوبتی در کرج پیش ساخته که به ایزوگام استاندارد در کرج شهرت دارد و به دلیل مزیت های فراوان این عایق نسبت به قیرگونی در کرج و آسفالت در کرج مانند نصب استاندارد در کرج سریع ایزوگام، سنگینی بار کمتر، طول عمر بیشتر و غیره ایزوگام استاندارد در کرج به مرور زمان جای خود را در صنعت ساختمان به عنوان بهترین روش عایق کاری باز کرد؛ به طوری که امروزه استفاده از نصب ایزوگام استاندارد در کرج در مراحل مختلف عایق کاری ساختمان در کرج از جمله پشت بام، سرویس‌ها، پی و فونداسیون، ایزولاسیون دیوارها و استخر نمود پیدا می کند.

نقض ایزوگام استاندارد ملی عایق رطوبتی در کرج

گسترش نوسازی و ساختمان سازی رشد شتابان شرکت های تولید عایق رطوبتی در کرج را نیز در بر داشته است. اما آیا تولیدات این شرکت ها با استاندارد های ملی عایق رطوبتی در کرج که در سال ۱۳۷۹ ابلاغ شده است، تطابق دارد؛ گرچه شرکت های تولیدی ایزوگام در کرج ملزم به رعایت مفاد این ابلاغیه می باشند، اما ایزوگام هایی در کرج مشاهده می شوند که از لحاظ کیفیت قیر مصرفی و تیشو در کرج در گروه ایزوگام های مرغوب در کرج قرار ندارند و استاندارد های ملی عایق رطوبتی در کرج را نقض می کنند ولی متاسفانه به دلیل نبود آگاهی مصرف کننده نسبت به ویژگی های ایزوگام استاندارد در کرج و نیز تبلیغات نا سالم برخی از شر کت های نصب ایزوگام استاندارد در کرج، این ایزوگام های نامرغوب در کرج به بازار عایق رطوبتی راه پیدا کرده و با قیمت ایزوگام ارزان در کرج باعث گمراهی شهروندان در کرج شده است.

ایزوگام ارزان در کرج

متاسفانه برخی از همشهریان در کرج برای عایق کاری ساختمان در کرج خود به خرید ایزوگام ارزان در کرج قیمت فکر می کنند؛ اما واقعیت این است که ایزوگام ارزان در کرج بعد از مدت کوتاهی خاصیت الاستیکی خود را از دست داده و به اصطلاح از سطح پشت بام جدا می شود. و بعد از سوراخ شدن لایه ایزوگام ارزان در کرج آب باران به راحتی به زیر آن نفوذ پیدا کرده و باعث بوجود آمدن نم و رطوبت می شود. پس اگر شهروندان در کرج به دنبال افزایش طول عمر عایق رطوبتی در کرج در پشت بام هستند، باید هزینه ایزوگام مرغوب  در کرج و زیرسازی مناسب را بپذیرند.

 

شرکت ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *