نمایندگی ایزوگام در شهریار

نصب ایزوگام ارزان در کرج

نصب ایزوگام ارزان در کرج

شیب بندی:

شیب بندی سطح از فاکتورهای مهم در کار عایق بندی سقف می باشد. نصب ایزوگام ارزان در کرج عایق تحت الگوی خاصی که از پیش با دقت شکل به سقف ومحل و تعداد آبروها طراحی شده هست صورت می‌گیرد. شیب سقف طوری طراحی می‌شود که آب روی لایه نصب شده راکد نشود و به سمت آبرو جریان یابد.

برای شیب بندی سقف،در طراحی سقف بایستی بین سیستم داخلی شیب بندی و محیطی شیب بندی یکی گزینش شده باشد. در سیستم داخلی آب باران از پیرامون سقف به آبراههای میانی جریان می یابد.

آبراهها آب باران را از داخل ساختمان به پایین هدایت میکنند. این نصب ایزوگام ارزان در کرج آبراهها در این سیستم معمولا در داخل ستونها کار گذاشته میشود. در سیستم محیطی جریان آب بر تصویر بوده و آبراهها در سمت خارجی ساختمان میباشند.

وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام ارزان در کرج بطور کلی یکسان هست و به طور جزئی کاملا ابتکاری هست. این وسایل عبارتند ا ز: گاز مایع (کپسول)، شعله اکران کن (به صورت تک شعله و چند شعله وجود دارد)، کمچه و ماله، تیغ موکت بری، فندک جرقه اي، دستکش نسوز، تیغه لاستیکی دسته دار، جارو، کفش کف صاف.نصب ایزوگام ارزان در کرج

برای شروع کار نصب ایزوگام ارزان در کرج عایق رطوبتی پیش ساخته با کاربرد داغ بایستی به نکات زیر دقت داشت:

هرگز هنگامی که احتمال ریزش باران وجود دارد نصب را شروع نکنید.

در دماهای زیر ۵+ درجه سانتیگراد نصب انجام نشود چرا که ممکن است شکل گیری لایه به طور کامل صورت نگیرد و نصب ایزوگام ارزان در کرج از طرفی با کاهش خاصیت پلاستیکی امکان ترک برداشتن لایه ها وجود دارد.

سطوحی که قرار هست عایق بندی شوند باید تمیز، خشک و بدون هرگونه خزه، غبار، نفت، گریس و سایر آلودگیها باشد و نصب ایزوگام ارزان در کرج بهتر هست سقف با آب شسته شود و گذشته از آن پلیسه هاي سیمان و یا سنگریزه هاي نوک تیز چسبیده به بتون سقف جمع شود.

در حالتی که سطح زیرین فلزی هست زنگ زدگی و آلودگیها باید پاک شده، از یک پوشش آستری ضد زنگ بهره گیری شود.

تمامی گوشه ها و دور تا دور سطوحی که زوایای ۹۰ درجه دارند باید با سیمان ماهیچه کشی (Fillet ) شوند. بطور کلی عایق روی زوایای ۹۰ درجه نباید نصب نشود.

ایزوگام در کرج یکی از مهمترین پوشش هاي ساختمانی برای پشت بام هست که باید انجام شود، در ادامه با آموزش نصب ایزوگام ارزان در کرج در پشت بام منزل ما را دنبال نمایید.

مصرف عایق رطوبتی در صنعت ساختمان روزبه روز اکثر میشود. این امر نصب ایزوگام ارزان در کرج به عللی چون سرعت، سهولت و دقت در نصب و عمر طولانی تر آن نسبت به روش هاي قدیمی تر و همین طور حفظ محیط زیست صورت میگیرد.

نصب ایزوگام ارزان در کرج بخش زیادی از کار ایزولاسیون را تشکیل می‌دهد، بدین معنی که عایق رطوبتی با برترین کیفیت ساخت در صورتی که به طریقه صحیح نصب و نگه داری نشود انتظار مصرف کننده را برآورده نخواهد کرد و کاملا بی ارزش هست.

نصب ایزوگام ارزان در کرج

شیوه ها و اصول نصب ایزوگام ارزان در کرج در انواع عایقهای رطوبتی پیش ساخته که به صورت رول مورد مصرف در بام می باشد بسیار گسترده و متفاوت هست. در ذیل بطور خلاصه تنها به چند نکته اشاره می‌شود.

عایقهای رطوبتی توسط روش جوش مشعل و به طور کلی به دوروش پهن کردن به صورت آزاد یا اتصال کامل با سطح زیرین نصب میشوند. در روش پهن کردن به صورت آزاد فقط لبه ها به هم متصل میشوند، نصب ایزوگام ارزان در کرج کناره ها و پیرامون آن با روش هاي ویژه اي پلمب میشوند. روش معمول در ایران اتصال کامل با سطح زیرین است.

همپوشانی

به تجربه اثبات شده هست که بهتر هست همپوشانی از نقطه صفر تا وسط سقف ۱۵ سانتیمتر و بعد از آن حداقل ۱۰ سانتیمتر باشد. ناحیه همپوشانی عایق بایستی به دقت جوشکاری شود.

بنحویکه سطح بین دو عایق کاملا صاف و یکنواخت گردد و هرگز برآمدگی ایجاد نشود. برای این منظور باید به قسمت همپوشانی گرمای چندان داده شود، به طوری که نصب ایزوگام ارزان در کرج هنگام خواباندن آن روی لایه قبلی جوش کامل انجام شود.

نصب ایزوگام ارزان در کرج

سیستم داخلی نسبت به سیستم محیطی چند مزیت قابل دقت دارد:

لوله ها در شیب بندی داخلی چون در داخل ساختمان میباشند گرم میشوند و این نصب ایزوگام ارزان در کرج باعث تداوم یافتن جریان آب از سقف و آب شدن یخ و برف در هوای سرد زمستان می‌شود. در صورتیکه در روش محیطی آبراه خارج از ساختمان بوده و در زمستان کاملا یخ می‌زند. همین طور نیاز به نصب ایزوگام ارزان در کرج دقیق تری برای محافظت آبراه از فرسایش می باشد.

با این حال شیب بندی محیطی در آب و هوای گرم، جایی که در زمستان دما بالاتر از نقطه انجماد آب ا ست بسیار کم زحمت تر از شیب بندی داخلی هست.

نصب ایزوگام ارزان در کرج :

بعد از در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و آماده سازی و طراحی سقف مرحله نصب آغاز می‌شود. ابتدایی ترین مساله در نصب ایزوگام ارزان در کرج، اعتبار و تجربه نصاب و بازرسی و امنیت مالی مشتری هست. برای نصب ایزوگام ارزان در کرج باید:

کلیه اشیاء فلزی مانند کولر، منبع انبساط، منبعهای ذخیره آب و غیره قبلا به دقت برداشته شده و سطح کار کاملا تمیز باشد و چنانچه از آستر و یا درزگیر بهره گیری شده از خشک شدن آن ها اطمینان حاصل شود.

رولها باید به اندازه مصرف هرروز روی سقف برده شده از بردن همۀ انها خودداری شود. چرا که نصب ایزوگام ارزان در کرج دیده شده این عمل باعث شکستگی و یا ترک خوردن سطح بتن شده هست. در صورتی که مجبور به اینکار هستید رولها را به طور مساوی در چند گوشه سقف قرار دهید.

از نگه داری رولها زیر باران جدا خودداری کنید، خصوصا برای رولهایی که شیرینک نباشد باید از روکش بهره گیری شود.

برای شروع نصب ایزوگام ارزان در کرج، باید مشعل روشن شده، شعله آن تنظیم شود. سپس از قسمت آبراه کار شروع میشود. باید دقت داشت که آب فقط در قسمت نقطه بحبوحه سقف روان هست. ولی در نقطه صفر مساحتی از اطراف آبراه آب جمع میشود و تا مدتی می‌ماند تا از آبراه عبور کند.

(نقاط بحبوحه و صفر میزان شیب اعمال شده در شیب بندی می باشد) نصب ایزوگام ارزان در کرج (این مساله اجتناب ناپذیر هست و با شدت بارندگی، کم بودن شیب، کمبود آبراه و یا قطر آن تشدید میشود.) به همین دلیل ابتدا بایستی حدودا تا شعاع ۲ متر از هر طرف آبراه را یک‌بار عایق بندی نمود و سپس عایق بندی کل سقف را آغاز کرد.

حرارت دادن به سطح عایق و سطح بام به نحوی آغاز می‌شود که هم پرایمر (در صورتی که نصب ایزوگام ارزان در کرج بهره گیری شده باشد) و هم قشر روی عایق به حالت مذاب درآید. حداقل شیب حرارت شعله نسبت به سقف بایستی ۴۵ درجه باشد، با حرکت دادن رول توسط پا، دست و یا وسیله دیگر دو قشر مذاب با یکدیگر ممزوج شده، عایق روی سطح کار محکم چسبانده می‌شود.

برای اطمینان از چسبیدن، لبه و انتهای عایق مجددا حرارت داده شده، با قشر قیری مذاب بر روی سطح کار چسبانده میشود. باید دقت کرد که بین سطح و عایق هواگیری انجام شود.

توسط ماله انتهای رول به سطح کار جوش داده میشود. گرچه بهتر هست ماله را برای این منظور گرم نمود. در نصب ایزوگام ارزان در کرج رولهای بعدی مساله همپوشانی نیز اضافه بر مسایل فوق باید رعایت شود.

نصب ایزوگام ارزان در کرج

هنگام جوش کاری لبه ها ماله باید از بالای همپوشانی به پایین آورده شده سپس شیره در طول کل همپوشانی صاف شود.

عایق کاری زوایای ۹۰ درجه

قبلاٌ باید با بهره گیری از ماهیچه سیمانی زاویه ۹۰ درجه را به زوایای منفرجه تبدیل کرد . یک مثال از زوایای ۹۰ درجه دیوار جانپناه هست.

در صورت وجود دیوار جانپناه در پیرامون سقف، عایق نصب ایزوگام ارزان در کرج باید تا حدود ۳۰ سانتیمتر روی دیوار جانپناه بالا آورده شده سپس لبه روی دیوار جوش داده شود.

دور تا دور جانپناه از بالای دیوار تا حداقل ۲۰ سانتیمتر روی سقف مجددا عایق بندی میشود. این شیوه به شیب بندی سقف جهت جریان یافتن آب به سمت آبرو هم کمک می‌کند.

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *