نصاب ایزوگام در کرج

آموزش نصب ایزوگام در کرج

آموزش نصب ایزوگام در کرج؛ ایزوگام عایقی رطوبتی جهت محافظت پشت بام در مقابل رطوبت و عوامل جوی است. مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام در کرج عبارتند از: قیر و الیاف مصنوعی. ایزوگام ها دارای ابعاد 1 متر در 10متر بوده و ضخامتشان حدود 4 میلیمتر است. از ویژگی ها و مزایای ایزوگام در کرج می توان به محافظت در مقابل رطوبت، سهولت در اجرا در مقایسه با عایق کاری های قدیمی از جمله قیر و گونی و جذب بالای حرارت به ویژه در ایزوگام آلومینیومی اشاره کرد. مناسبترین زمان برای نصب ایزوگام یک روز آفتابی است. در روزهای سرد یعنی دماهای زیر 5 درجه سانتیگراد به دلیل احتمال ترک برداشتن لایه ها بهتر است از نصب خودداری شود.

 

 

الزامات پیش از نصب ایزوگام در کرج

پیش از شروع نصب ایزوگام در کرج باید سطح را کاملا شسته و جارو کنیم. پس از خشک شدن کامل سطح می توان کار ایزولاسیون را شروع کرد. همچنین باید سطح مورد نظر فاقد ترک های بالای یک سانتیمتر باشد که در این صورت باید این ترک ها با خمیر ماستیک یا سیمان پر شوند.
همچنین قبل از شروع کار نصب ایزوگام در کرج، سطح باید زیرسازی شود. زیرسازی سطح به جنس اولیه پوشش بام بستگی دارد. پوشش اولیه بام معمولا موزاییک، سیمان یا آسفالت است. مواد معرفی شده را با مقادیر معین بر روی سطح کار پاشیده و به مدت 24 ساعت برای خشک شدن این مواد صبر کنید.
اگر سطح کار موزاییک باشد ابتدا با سیمان، دوغاب کاری کرده سپس از مشتق قیری محلول در حلال نفتی استفاده کنید.
اگر سطح کار سیمانی باشد، باید 280 گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی به ازای هر متر مربع جهت پوشش سطح کار مورد استفاده قرار گیرد.
اگر سطح کار آسفالت باشد، باید 300 گرم مشتق قیری رقیق شده در آب به ازای هر متر مربع جهت پوشش سطح کار مورد استفاده قرار گیرد.
پس از خشک شدن زیر کار، اطمینان حاصل کنید که سطح تمیز و عاری از آلودگی و خاک می باشد.

به علاوه بهتر است قبل از شروع کار نصب ایزوگام در کرج بر روی پشت بام، کلیه اشیاء فلزی مانند کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب و آنتن برداشته شده و سطح کار برای نصب ایزوگام در کرج کاملا آزاد باشد.

 

جهت مشاوره و قیمت نصاب ایزوگام در کرج و … با شماره های زیر تماس بگیرید:

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *