ایزوگام شرق در شهریار

قیمت ایزوگام دلیجان در گوهردشت

قیمت ایزوگام دلیجان در گوهردشت

قیمت ایزوگام با توجه به عوامل مختلف و در اغلب موارد به همراه نصب و اجرای آن محاسبه می‌شود. عواملی که بر قیمت این عایق تأثیر مستقیمی دارند شامل متراژ و مساحت سطح مورد نظر، نوع مصالح، لزوم زیرسازی و آماده‌سازی بستر ایزوگام، حمل و نقل به محل اجرا و مواردی از این قبیل می‌باشند. قیمت خرید انواع مختلف ایزوگام اعم از یک لایه و دو لایه و یا ایزوگام‌های فویل دار نیز با یکدیگر متفاوت هستند اما هزینه نصب آن‌ها تا حدود زیادی یکسان است. در ادامه، توضیحات کامل‌تر و بیشتری در رابطه با قیمت ایزوگام ساختمان و عوامل دخیل بر آن ارائه خواهیم نمود. به این ترتیب ضمن اطلاع از هزینه اجرای ایزولاسیون ساختمان، به‌راحتی می‌توانید برآوردی از هزینه‌های پرداختی خود داشته باشید.

ایزوگام چیست؟
ایزوگام در اصل اسم تجاری خاصی است که برای عایق‌های رطوبتی در نظر گرفته شده و با نصب آن‌ها در بخش‌های مختلف ساختمان مانند پی، فونداسیون، پشت بام، دیوارها، سرویس‌های بهداشتی، حمام، استخر و… از ورود رطوبت و نفوذ نم به داخل ساختمان و آسیب‌های ناشی از آن جلوگیری می‌شود. ایزوگام را می‌توان نسل جدید عایق رطوبتی سنتی و قدیمی قیرگونی دانست که از عمر مفید و پایداری بیشتری برخوردار است. این عایق متشکل از چندین لایه الیاف پلی‌استر، تیشو و آلومینیوم می‌باشد که با ترکیب قیر، یک عایق بسیار مطمئن و مستحکم را ایجاد می‌کند. اما با این حال انتخاب برندهای معتبر و استاندارد در کیفیت عایق‌بندی و همچنین قیمت ایزوگام نیز بسیار تأثیرگذار است.

تأثیر مساحت در هزینه ایزوگام ساختمان
یکی از عمده‌ترین مسائلی که نقش مستقیم و مؤثری در قیمت خرید و اجرای ایزوگام دارد، متراژ یا مساحت سطح مورد نظر است. نحوه تعیین قیمت این عایق به‌صورت مترمربع بوده و با اندازه‌گیری متراژ فضای مربوطه، به‌راحتی امکان برآورد میزان پوشش مورد نیاز و هزینه‌های آن وجود دارد. بنابراین بزرگ بودن فضا به معنای لزوم استفاده از عایقی با متراژ بالا است که مستقیمأ در قیمت ایزوگام نیز تأثیرگذار بوده و باعث افزایش آن می‌شود. البته بر اساس قوانین نصب ایزوگام، هرچقدر متراژ کار بالاتر باشد، هزینه‌های مربوط به نصب، کاهش می‌یابد.

قیمت ایزوگام دلیجان در گوهردشت  مانند بقیه کالاهای صنعتی بر اساس قیمت تمام شده‌ی مواد اولیه است و با کنار هم قرار دادن قیمت مواد اولیه آن می توانید به قیمت حدودی تمام شده ی آن برسید. هرچند ممکن است نظارت بر کنترل کیفیت و قیمت بر روی تمامی محصولات موجود در بازار صورت نگیرد و ایزوگامی با کیفیت پایین قیمت بالایی داشته باشد. لذا دقت داشته باشید که ایزوگامی که خریداری می‌کنید توسط سازمان استاندارد کنترل کیفیت شده باشد. قیمت ایزوگام هایی که با مواد اولیه پلیمری تولید می‌شوند گرانتر از سایر ایزوگام ها می‌باشند. به طور مثال ایزوگامی که با قیر ۶۰-۷۰ تولید شده است قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام با قیر دمیده دارد یا ایزوگام دو لایه .ایزوگام در کرج ،قیمت ایزوگام در تهران وقیمتنصب ایزوگام .خرده کاری ایزوگام در گلشهر عظیمیه مهرشهر محمدشهراندیشه شهریارشهرقدس پونک وخدمات ایزوگام دیگرمنطقه تهران واطراف.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج : 02632720328
شعبه فردیس : 02636515587
شعبه شهریار : 02165562560
مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *