نمایندگی ایزوگام در شاهین ویلا

فروش ایزوگام در کرج

فروش ایزوگام در کرج

 

بهترین ایزوگام در کرج

در کشور ما تعداد زیادی شرکت تولیدی فروش ایزوگام در کرج (ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام بام گستر، ایزوگام شرق و …) با تنوع محصول بالا وجود دارد؛ اما اینکه بهترین ایزوگام در کرج کدام است سوال بسیاری از مصرف کنندگان در کرج می باشد. ایزوگام مرغوب در کرج باید بهترین عایق در کرج را در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان در کرج فروش ایزوگام در کرج داشته باشد.

ایزوگام خوب و با کیفیت در کرج (بهترین ایزوگام در کرج) را چگونه تشخیص بدهیم؟

یک راه ساده برای تشخیص نوع مرغوب از نامرغوب ایزوگام در کرج هم اطلاع از این موارد است: در ایزوگام نامرغوب در کرج به جای استفاده از پلیمر یا قیر مرغوب ددر کرج پودرهای معدنی یا مواد غیرپلیمری به کار می‌رود و فروش ایزوگام در کرج از همین رو نوع تقلبی آن بویی نامطبوع و مشابه گازوئیل صنعتی (مازوت) می‌دهد. می‌توان یک تکه کوچک از عایق در کرج را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد. اگر فروش ایزوگام در کرج از ناحیه خم شده شکسته یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب در کرج نیست و فروش ایزوگام در کرج در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.

 

 

روش بعد در تشخیص ایزوگام مرغوب در کرج این است که دست خود را بر روی قسمتی از ایزوگام در کرج که لایه های خارجی آن را پوشش نداده کشیده و فروش ایزوگام در کرج در صورتی که مواد سیاهرنگ ایزوگام به دست منتقل نشود مشخص می شود که در این نوع ایزوگام در کرج از مواد پلیمری و قیر مرغوب استفاده شده و کیفیت ایزوگام خوب در کرج است. عرض فویل آلومینیومی ۱۰ سانت کوتاه تر از عرض ورق قیری باشد یه برش به عرض ۲٫۵ سانت رو به طول ۵۰ سانت ببرید یه فاصله ۲۰ سانتی رو علامت گذاری کنید، فروش ایزوگام در کرج بعد بدهید یه کارگر تا اونقدر بکشد تا پاره بشود طول ناحیه علامت گذاری شده قبل از پارگی باید حداقل ۲۵ سانت شده باشد (۵ سانت کش آمدگی) وزن واحد سطحش با کاتالوگ همخوانی داشته باشد مثلا هر متر مربع ۴ میل ۴ کیلو می باشد. فروش ایزوگام در کرج rفاصله تیشو ها (الیاف طولی) در طول ایزوگام یکنواخت باشد. ضخامت ایزوگام در کرج در سطح یکنواخت باشد. یه برش ۵ سانتی از ایزوگام در کرج رو با نهایت توان بتوان پاره کرد. ایزوگام در کرج حتما باید عمودی انبار بشود. ایزوگام ها در کرج رو باید اول از همه وزن کنید فروش ایزوگام در کرج تا مطابق فاکتور خرید باشد (سبکتر نباشد).

قیر ایزوگام در کرج باید دمیده باشد یعنی چی؟

یعنی اگه با دست لمسش بکنید، دستتون چرب بشود ایزوگام در کرج اگه خوب کار شده باشه ورم نداره، همپوشانیش توی خط راسته، عرض همپوشانی تو همه ردیف ها یکی است. فروش ایزوگام در کرج اگه توی یه محیط بسته باشه اون محوطه باید کاملا بوی قیر در کرج بدهد. یک قسمت ایزوگام در کرج را با کارد ببرید باید الیاف و پلی استر رو توش ببینید. بعضی وقتا برای سنگین کردن ایزوگام در کرج فروشنده ها فروش ایزوگام در کرج گرد سنگ میریزن که توی بافت ایزوگام قابل تشخیص است.

ایزوگام رو روی آسفالت اجرا نکنید؛ زیرا باعث جمع شدگی خواهد شد. ایزوگام در کرج باید قابلیت انعطاف داشته باشه. یه لبه ی آن را بگیرید و بپیچونید باید راحت خم بشود. فروش ایزوگام در کرج اگه ایزوگام در کرج ۲۴ ساعت یه جا باشه باید زیرش یه رد قیری بجا بگذارد.

جهت اطلاعات بیشتر (درباره قیمت ایزوگام در کرج و نصب ایزوگام در کرج و فروش ایزوگام در کرج و انواع ایزوگام در کرج) و همچنین دریافت مشاوره رایگان در جهت کیفیت ایزوگام در کرج و انتخاب بهترین ایزوگام در کرج می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با شرکت موسوی تماس بگیرید:

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *