دسته بندی انواع ایزوگام

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج

شناخت انواع ایزوگام در کرج و خرید ایزوگام در کرج و ایزوگام با کیفیت و ایزوگام مرغوب در کرج

ایزوگام در کرج برای جلوگیری از ورود آب به کار می رود و انواع مختلفی دارد که اگر قصد خرید ایزوگام در کرج دارید، بهتر است با توجه به نیازتان یکی از آنها را انتخاب کنید.

معرفی ایزوگام در کرج و دسته بندی انواع ایزوگام در کرج 

ایزوگام در کرج گونه ای عایق در کرج آماده برای پوشاندن پشت بام، استخر و… است که دسته بندی انواع ایزوگام در کرج پوششی است که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به کار می رود و از فرآورده های نفتی تشکیل می شود.

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج

با آغاز فصل سرما و نزدیک شدن به پاییز و زمستان مردم به فکر عایق کردن سقف خانه هایشان در کرج به علت جلوگیری از نم باران و برف می افتند. یکی از این گونه های عایق برای جلوگیری از رخنه آب باران و برف ایزوگام در کرج است که در این مطلبِ دسته بندی انواع ایزوگام در کرج می خواهیم درباره دسته بندی انواع ایزوگام در کرج و فواید ایزوگام در کرج توضیحاتی ارائه کنیم.

تعریف ایزوگام در کرج

ایزوگام در کرج چیست و ایزوگام چه کاربردی دارد؟

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج چیست؟

ایزوگام در کرج یک عایق در کرج آماده برای جلوگیری از نم و آب باران و برف است که استفاده از آن راحت است. قیر و الیاف مصنوعی از مواد تشکیل دهنده انواع ایزوگام در کرج هستند که عمر متوسط 10 سال دارند. مزایای ایزوگام در کرج نسبت به عایق های قدیمی عبارتند از: محافظت درمقابل رطوبت، سهولت در اجرا نسبت به عایق کاری های قدیمی، تردد آسان و جذب حرارت بالا

 

 

انواع ایزوگام در کرج بر اساس ماده تشکیل دهنده دسته بندی انواع ایزوگام در کرج

انواع ایزوگام در کرج بر اساس ماده اصلی تشکیل دهنده، لایه های به کار رفته در دسته بندی انواع ایزوگام در کرج آن ها و روکش شان انواع ایزوگام متفاوتی دارند.

ایزوگام پلیمری در کرج:

این نوع ایزوگام از 60 یا 70 درصد قیر در کرج خالص تشکیل شده است و از تقطیر نفت خام در پالایشگاه به دست می آید. مواد تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری در کرج، قیر خالص در کرج 70-60، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، مواد APP، پوشال گونی پلاستیکی است؛ روش درست کردن این ایزوگام پلیمری در کرج چنین است که این مواد در دستگاه ساخت پلیمر میکس و پخته می شوند و به مایع پلیمر یا اصطلاح عامیانه شیره ایزوگام در کرج تبدیل می شوند که در خط تولید این پلیمر را تبدیل به ایزوگام مرغوب در کرج می کنند.

ایزوگام پلیمری در کرج

معرفی ایزوگام پلیمری در کرج

ایزوگام دمیده در کرج:

قیر دمیده در کرج از مواد اصلی تشکیل دهنده دسته بندی انواع ایزوگام در کرج می باشد که برای به دست آوردن آن به یک مازوت یا نفت کوره ای هوا می دمند. قیر دمیده در کرج درجه نفوذ کمتر، حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما و درجه نرمی بیشتری نسبت به قیر خالص در کرج دارد، ایزوگام دمیده در کرج نسبت به ایزوگام پلیمری در کرج کیفیت پایین تری را داراست. از قیر دمیده در کرج در ساخت ورق های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندود کاری استفاده می کنند.

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج بر اساس لایه های به کار رفته در کرج

ایزوگام تک لایه در کرج:

ایزوگام تک لایه در کرج از پلی استر دوخته شده با ظرافت و انعطاف بالا تشکیل شده است.

ایزوگام دو لایه در کرج:

ایزوگام دو لایه در کرج از تیشو و پلی استرضخیم با استحکام بسیار زیاد تشکیل شده است.

ایزوگام تک لایه در کرج و ایزوگام دو لایه در کرج

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج بر اساس لایه در کرج

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج بر اساس روکش در کرج

ایزوگام با روکش آلمینیومی در کرج: اگر می خواهید برای محل هایی که در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دارند دسته بندی انواع ایزوگام در کرج انتخاب کنید، بهترین ایزوگام در کرج برای این محل ها ایزوگام با روکش آلومینیومی در کرج است.

ایزوگام بدون روکش آلمینیومی در کرج: برای عایق کاری در کرج در سرویس های بهداشتی، پی ها و … می توان از این دسته بندی انواع ایزوگام در کرج استفاده کرد که نوعی عایق رطوبتی در کرج است.

ایزوگام با روکش سنگ ریزه در کرج: استفاده از این ایزوگام به علت سنگریزه های رنگی آن جنبه تزیینی دارد و در مکان های پر تردد استفاده می شود.

روکش سنگ ریزه در کرج

معرفی ایزوگام در کرج با روکش سنگ ریزه در کرج

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج بر شکل ظاهری و برش روی آن

ایزوگام عادی در کرج (با عرض یک متر و رول های ده متری):

این نوع ایزوگام در کرج برای مردم شناخته شده است و با لایه های مختلف و روکش های متنوع ساخته میشود.

ایزوگام برش خورده در کرج (ایزوشینگل):

این نوع ایزوگام در کرج به منظورعایق کردن در کرج سقف های شیروانی با برش های خاص و زیبا به کار می رود.

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *