نمایندگی ایزوگام در مهرشهر

دسته بندی انواع ایزوگام در کرج

دسته بندی انواع ایزوگام

ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر) به دو دسته تقسیم می شود (دسته بندی انواع ایزوگام در کرج):

1. ایزوگام تک لایه در کرج (شامل پلی استر دوخته) این نوع ایزوگام در کرج به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.(دسته بندی انواع ایزوگام در کرج)

2. ایزوگام دو لایه در کرج (شامل تیشو و پلی استر) این نوع ایزوگام در کرج ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.(دسته بندی انواع ایزوگام در کرج)

ایزوگام در کرج تک لایه دارای یک لایه پلی استر دوخته است و به صورت فویلدار و با ضخامت حدود 3 میلی متر تولید میشود و برای دیوار ها و مکان هایی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد استفاده میشود و نسبت به ایزوگام دولایه انعطاف بیشتری است.(دسته بندی انواع ایزوگام در کرج)

 

 

ایزوگام در کرج بر اساس پوشش آلومینیومی روی آن به دو دسته تقسیم می شود:

1. ایزوگام در کرج با روکش آلومینیم با توجه به روکش آلومینیومی، این نوع ایزوگام در کرج در جاهایی که در تابش نور مستقیم آفتاب است کاربرد زیادی دارد.

2. ایزوگام در کرج بدون روکش آلومینیم این نوع ایزوگام در کرج بیشتر جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، پی و … به کار می رود.
طبق استاندارد ایران این عایقها به دو دسته تقسیم می شوند:

1.عایقهای رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان ( عایق پی )

2. عایقهای رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی ، بدنه استخر و تونلها ( عایق بام)

ایزوگام ایرانی: (دسته بندی انواع ایزوگام در کرج)

 

ایزوگام در کرج پلیمری با استفاده از قیر خالص ۷۰–۶۰: عنصر اصلی در این نوع ایزوگام در کرج قیر خالص ۷۰–۶۰ بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام در کرج دمیده است. قیر خالص ۷۰–۶۰ از پالایش نفت خام به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن نفت خام، بنزین، حلالهای نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغنهای سبک آن در برجهای تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه (در فشار عادی) قیر آن به جا می‌ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است. قیرهای خالص، با درجه نفوذشان نامگذاری شده‌اند. قیر ۶۰/۷۰ در آب‌بندی بام به مصرف می‌رسد.تریلی: 6000 متر یا 600 رول

جهت اطلاعات بیشتر (درباره قیمت ایزوگام در کرج و نصب ایزوگام در کرج و فروش ایزوگام در کرج و انواع ایزوگام در کرج) و همچنین دریافت مشاوره رایگان ایزوگام در کرج در جهت کیفیت ایزوگام در کرج می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *