نمایندگی ایزوگام در اندیشه

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس
با آغاز فصل سرما، مردم به دنبال تهیه عایقی رطوبتی و پوششی برای پیشگیری از نم زدگی و خرابی دیوار ها و سقف محل زندگیشان می افتند. لذا در این زمان در دست داشتن اطلاعاتی جامع در رابطه با انواع با کفیت انواع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس کمکی شایان به مشتری و ذخیره و صرفه جویی هزینه هایشان میکند!

در نتیجه پیشنهاد میکنیم برای آگاهی از کیفیت و مقایسه انواع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس های تولیدی در کارخانجات ایرانی به مطالعه ادامه مطلب بپردازید …

مقایسه کیفیت انواع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس 
انواع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس از نظر مواد تشکیل دهنده
یکی از راه های درجه بندی و مقایسه ایزوگام شرق دلیجان در فردیس، دسته بندی آنها بر اساس لایه ها و روکش های مختلف ایزوگام بکار رفته می باشد. دو نوع مهم آن ها از نظر جنس و مواد سازنده ایزوگام شرق دلیجان در فردیس پلیمری و ایزوگام شرق دلیجان در فردیس دمیده هستند.

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس پلیمری:
نوعی از ایزوگام شرق دلیجان در فردیس با درصد قیر ۶۰ الی ۷۰ درصد می باشد و از تقطیر نفت خام در پالایشگاه ها به دست می آید. مواد به کار رفته در ساخت این نوع ایزوگام عبارتند: از قیر با خلوص بالا، پلی استر، تیشو، لایه آلومینیوم، پودر تالک، پوشال پلاستیکی و … ترکیب این مواد در دستگاه های ساخت پلیمر مخلوط شده و به مایع تبدیل می‌شود که به‌ عنوان شیره ایزوگام شرق دلیجان در فردیس از آن نام می‌برند.

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس دمیده:
مواد اصلی تشکیل دهنده این نوع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس قیر است که برای تهیه آن داخل نفت کوره ای هوا می دمند. ایزوگام دمیده نسبت به ایزوگام شرق دلیجان در فردیس از کیفیت پایین تری برخوردار است. به همین دلیل از آن در ساخت پوشش های بام و باطری اتومبیل و نظیر آن استفاده می شود.

ایزوگام یک لایه و دو لایه:
ایزوگام ها را برحسب دارا بودن تعداد لایه های مختلف به دو دسته تک لایه و دو لایه تقسیم می‌کنند. بدیهی است ایزوگام های تک لایه در کرج ظرافت و انعطاف پذیری بیشتری دارد در حالی که ایزوگام دو لایه شرق دلیجان در فردیس از پلی استر ضخیم با استحکام بالا ساخته شده است.

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس با روکش آلومینیومی:
موارد استفاده از آن در معرض تابش مستقیم خورشید به علت دارا بودن مقاومت و خاصیت انعکاس نور است.

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس بدون روکش آلومینیومی:
برای عایق کاری داشتی و پی ساختمان که کمتر از مکان های دیگر در برابر خورشید قرار می گیرد استفاده می شود. به این نوع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس نوعی عایق رطوبتی نیز گفته می شود.

روکش سنگریزه:
به علت نما و جلوه بصری زیبایی که دارد از جنبه تزیینی آن بهره می برند.

تقسیم بندی عایق های رطوبتی بر اساس استاندارد ملی
در ایران طبق استانداردهای قرارداد شده عایق های حرارتی و رطوبتی را به دو دسته تقسیم می کنند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عایق رطوبتی پی ساختمان (عایق پی)
عایق رطوبتی سطوح خارجی، بدنه و تونل ها (عایق بام)


مقایسه قیمت انواع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس
بدیهی است قیمت ایزوگام در فردیس پلیمری درجه یک در فردیس و کرج و شهرهای مختلف متفاوت است ولی برای تهیه عمده این محصول از یک مرکز توصیه می‌شود برندی آشنا و نام آور را برگزیده و با مذاکره حضوری همچنین انجام تحقیقات میدانی در این باره از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل کرده و همواره بدانید قیمتی مصوب برای آن تعیین نشده؛ چرا که نوسانات بازار همواره به چشم می خورد. با این وجود تنها نکته قابل ذکر بالاتر بودن قیمت ایزوگام شرق دلیجان در فردیس پلیمری نسبت به ایزوگام در کرج است.

تشخیص بهترین نوع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس
برای تشخیص با کیفیت ترین و بهترین نوع ایزوگام در کرج لازم است مولفه ها و معیارهای اساسی را در نظر داشته باشید. چرا که از نظر ظاهر، نوع و کیفیت ایزوگام شرق دلیجان در فردیس به طور دقیق و حساس قابل تشخیص نمی باشد. لذا لازم است با انجام آزمایشاتی به استقامت و کیفیت مطلوب ایزوگام پی ببرید.

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس معمولاً از قیر پلیمری به همراه مواد کاملاً استاندارد و مرغوب ساخته شده است. رعایت این نکات در هر کارخانه و تولیدی حیاتی و ضروری است.
از دیگر مشخصات در این نوع ایزوگام شرق دلیجان با کیفیت مرغوب و پالا وزن هر رول و ضخامت آن است که بر اساس برند ها و استانداردهای عایق رطوبتی می‌تواند نشان‌دهنده بهترین نوع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس باشد.
در نظر داشته باشید هر اندازه حساسیت و جزئی نگری خود را نسبت به انتخاب و سفارش را کامل با کیفیت افزایش دهید، قادر خواهید بود ماندگاری و استحکام محصول خریداری شده تان را تضمین کرده و با اطمینان خاطر و مشورت از کارشناسان تشخیص بهترین نوع ایزوگام شرق دلیجان در فردیس، از طول عمر و صحت کارکرد محصولات آن مطمئن شوید!


آشنایی با نکات حائز اهمیت هنگام خرید ایزوگام شرق دلیجان در فردیس
اولین معیار در تشخیص درجه یک بودن ایزوگام شرق دلیجان در فردیس است که توسط سازمان استاندارد جهانی تایید شده و بر روی رول های آن نشان استاندارد مشاهده گردد. همچنین وزن دقیق اندازه گیری شده با ترازو و ضخامت آن قابل اندازه گیری برای فروشنده و خریدار باشد.

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس خوب در گام بعدی بهتر است ضمانت نامه طولانی‌ مدت و واقعی داشته باشد تا از هرگونه شیطنت و کلاهبرداری جلوگیری شود!

ایزوگام شرق دلیجان در فردیس در شرایط محیطی مناسب و آب و هوای مساعد تقریبا تا ۱۰ سال عمر می کند. اگرچه این مدت بسته به شرایط اقلیمی و میزان تابش نور خورشید بر آن، همچنین جنس مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام شرق دلیجان در فردیس متغیر است.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه اندیشه : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

شعبه فردیس : 02636515587

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *