نمایندگی ایزوگام در باغستان کرج

ایزوگام شرق در فردیس

ایزوگام شرق در فردیس

نحوه تولید ایزوگام شرق در فردیس و منابع لازم برای تولید منابع مورد نیاز برای احداث کارخانه و تولید ایزوگام شرق در فردیس:
زیر بنای سالن تولید (سوله) ایزوگام شرق در فردیس

12-40 متر

استخر آب

12-10- 2 متر

تعداد کارگر:

5 الی 10 نفر

برق مورد نیاز

3 فاز 50 آمپر

نوع سوخت

گاز طبیعی یا نفت گاز

مواد اولیه مورد نیاز: جهت تولید ایزوگام شرق در فردیس، روکش دار (دولایه و تک لایه)

قیر خالص (70-60) یا قیر دمیده ایزوگام شرق در فردیس

پلی آستر

تیشو

لایه آلومینیم 14 الی 16 میکرون

پلاستیک پشت لایه ایزوگام

پودر تالک

مواد APP درجه 1 و 2 ایزوگام

پوشال گونی پلاستیکی

ابزار کار (چسب نواری 5، کاتر، مشعل گازی و…)

هر رول ایزوگام در فردیس 10 متر می باشد و عرض ان 1 متر و ضخامت آن 4 میلیمتر و وزن آن ایزوگام شرق در کرج در حدود 38 الی 42 کیلوگرم می باشد.
هر متر ایزوگام شرق در کرج شامل حدود 3 کیلو قیر، پودر و بقیه مواد افزودنی می باشد.
مقدار تولید در یک شیفت کاری با (10 تن مواد پلیمری) 4 الی 5 هزار مترمربع می باشد.
مدت هر شیفت ایزوگام شرق در فردیس حداکثر 5 ساعت می باشد.

دستگاه های مورد نیاز، جهت راه اندازی و تکمیل کارخانه ایزوگام شرق در فردیس:
1-دستگاه خط تولید ایزوگام

2- میکسر تولید پرایمر ایزوگام

3- بالابر ایزوگام

4- پمپ قیر ایزوگام

5- پمپ آب ایزوگام

6- نوار نقاله ایزوگام

7- بویلر روغن ایزوگام

8- سیستم تصفیه هوا

9- برج تبدیل نفت کوره به قیر

دستگاه خط تولید ایزوگام شرق در فردیس:
این دستگاه قلب کارخانه تولید ایزوگام شرق در کرج می باشد و دارای مهم ترین وظیفه در کارخانه در فردیس می باشد. وظیفه این دستگاه تولید محصول اصلی کارخانه یا همان ایزوگام شرق در فردیس (ساده، دولایه، تک لایه و روکش آلومینیم) می باشد.

ایزوگام شرق در فردیس
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام میگرفت با پیدایش عایق‌ های رطوبتی و مزیت‌ های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها ایزوگام شرق در فردیس چه در مرحله ی پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام میگردد.
ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده میشود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر ایزوگام شرق در فردیس بطور میانگین ۱۰ سال است.
ایزوگام پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری در راستای ایمن سازی سازه‌ها در برابر نم و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام شرق در فردیس که گونه‌های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌ های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌ های فرآوری، ضریب پایداری‌ اش را افزایش خواهند داد.

ورودی این دستگاه تیشو، پلی آستر، ورق آلومینیم و مواد پرایمری (ساخته شده توسط میکسر) و یا قیر دمیده می باشد. در طی فرآیند تولید مواد اولیه به لایه ایزوگام شرق در فردیس تبدیل گشته و به صورت رول های 10 متری خروجی دستگاه می باشد.

فرایند تولید ایزوگام شرق در فردیس توسط دستگاه خط تولید ایزوگام شرق در کرج
در این فرایند بسته به نوع محصول که تک لایه باشد یا دو لایه تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر می‌گردند و با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته می‌گردد. سپس ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده و در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد. در مرحله بعد ورق آلومینیم به لایه آغشته به مواد، چسبیده و وارد حوض آب می‌گردد. لایه پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطکها سرد میگردد. در مرحله بعد پلاستیک پشته لایه به آن اضافه می‌گردد و لایه ایزوگام شرق در فردیس وارد آسانسور ذخیره‌سازی میگردد. آسانسور باعث ذخیره‌سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه، و جلوگیری از توقف تولید میشود. در این مرحله فن‌ های خشک‌ کننده، عملیات خشک کردن ایزوگام شرق در کرج را انجام میدهند. در پایان ایزوگام شرق وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ ای مخروطی شکل، رول (که به آن توپ گفته می شود) میگردد. بعد از رول شدن، لایه بریده میشود و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه اندیشه : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

شعبه فردیس : 02636515587

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *