ایزوگام شرق در شهریار

ایزوگام شرق در شهریار

ایزوگام شرق در شهریار و تعریف آن:
ایزوگام شرق در شهریار یک نوع پوشش مقاوم از قیر و الیاف مصنوعی می باشد که به وسیله ی گرما بر سطح بستر بام چسبانده شده و از ورود نفوذ آب و رطوبت به بخش زیرین خود جلوگیری می‌کند. دوام ایزوگام شرق در شهریار بطور متوسط ۱۰ سال است.

ایزوگام شرق در شهریار یک نوع پدیده است به طور صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری هایی در جهت ایمن سازی سازه‌ ها در مقابل نم و رطوبت حاصل از بارش برف و باران. ایزوگام شرق در شهریار نیز مدل های متفاوتی دارد؛ پس از گذشتن از آزمون‌ های گوناگون، در آزمایشگاه‌ های کارخانه‌های فر آوری، نسبت پایداری‌ اش را بالاخواهند داد.
هر سازه ای در مقابل نمی که حاصل از بارش برف و باران دچار رطوبت و نم زدگی می شود، نمایندگی ایزوگام در شهریار جهت جلوگیری از نفوذ این رطوبت از قیر و گونی استفاده می شده است، اما همان طور که در بخش مشخصات ایزوگام شرق در شهریار قیر توضیح داده شد، ضعف هایش خیلی زیاد و دردسر زا می باشد، برای برطرف کردن برخی از این نقایص و کم کردن مراحل داغ نمودن قیر و موجود نبودن گونی مرغوب ایزوگام شرق در شهریار پا در عرصه تولید نمود.

این نوع محصول به نسبت روش های قبل خیلی بهتر و در هنگام اجرا خطرات پایین تری در بر دارد و به دلیل روکش ضعیفی که بر روی آن وجود دارد در زمان تردد افراد قیر به انتهای کفش افراد چسبیده نمی شود، همچنین روکش آلومینیومی آن اجازه جذب حرارت کمتری به سازه می دهد هر چند که خودش بسیار گرم می گردد.

ایزوگام شرق در شهریار یک نوع پوشش می باشد برای عایق کردن پشت بام و هر گونه سازه ی دیگر در قبال آب باران و رطوبت از برف و باران و نم است. موادی که تشکیل دهنده ی ایزوگام شرق در شهریار هستند، قطعا قیر و الیاف مصنوعی است و دوام آن به صورت متوسط 10 سال است. علت اصلی ظهور نمایندگی ایزوگام شرق در شهریار درصنعت را می توانیم نیاز به محافظت در مقابل رطوبت، عدم وجود گونی مرغوب و کاهش مراحل داغ کردن (روش های قدیمی عایق نمودن)و مزایایی نیز مانند تردد آسان و جذب حرارت کمتر دانست.

انواع ایزوگام شرق در شهریار با توجه به ماده اصلی تشکیل دهنده شان به دو دسته تقسیم می شوند:
1. ایزوگام شرق در شهریار پلیمری: ماده ای که در این نوع ایزوگام شرق در شهریار است قیر خالص می باشد که ۷۰-۶۰است که در پالایشگاه و از تقطیر نفت خام به وجود می‌آید. قیر خالص از نتیجه ی پالایش به دو قسمت جامد و نیمه جامد تقسیم می شود. نامگذاری کردن قیر خالص بر اساس درجه نفوذ می باشد و قسمتی که از آن استفاده می گردد آب بندی پشت بام است.

ساخت ایزوگام شرق در شهریار پلیمری BPP: موادی که مورد نیاز می باشد: پلی آستر، قیر خالص ۷۰-۶۰، لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، تیشو، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، مواد APP درجه ۱ و ۲، پوشال گونی پلاستیکی این مواد در دستگاه ساخت پلیمر میکس و پخته می شوند که حاصل آن مایع پلیمر اصطلاح عامیانه (شیره) ایزوگام شرق در شهریار است.  این مایع در خط تولید تبدیل به ایزوگام شرق در شهریار (عایق رطوبتی) می شود.

2. ایزوگام شرق در شهریار دمیده BOF: ماده اصلی تشکیل دهنده ی این مدل از ایزوگام شرق در شهریار قیر دمیده است که حاصل از دمیده شدن هوا به یک مازوت یا نفت کوره به وجود می آید و همچنین نیز نسبت به ایزوگام شرق در شهریار پلیمری کیفیتی پایین تر و عمری کم تر دارد. قیر دمیده در مقایسه با قیر خالص حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما، درجه نرمی بیشتر و درجه نفوذ کمتر دارد و مواردی که در آن استفاده می گردد: باتری اتومبیل، ساخت ورق‌ های پوشش بام و اندود کاری است. علامت اختصاری قیر دمیده R و علت نام گذاری آن بر اساس درجه نفوذ و درجه نرمی است به طور مثال قیر ۸۰/۲۵ R دارای درجه نرمی 80 و درجه نفوذ 25 است.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *