ایزوگام سپهر گستر دلیجان در کرج

ایزوگام سپهر گستر در کرج

ایزوگام سپهر گستر در کرج

پس از فراهم آوردن لوازم و وسایل لازم به سراغ نصب ایزوگام سپهر گستر در کرج می رویم. به خاطر داشته باشید نصب ایزوگام سپهر گستر در کرج دارای اصولی است که اگر به درستی اجرا نشود، پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج مقاومت لازم در برابر عوامل جوی را نخواهد داشت و طبیعتا طول عمر آن کاهش می یابد.

برای شروع کار فقط چند رول پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج را به محل نصب ایزوگام سپهر گستر در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج حدود 40 الی 45 کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج در یک نقطه بام می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج 1 متر است و رول ها باید حدود 10 سانتیمتر از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی 90 سانتیمتری علامت گذاری می شود.

– تمام سطوح پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج کاری شده باید به طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام سپهر گستر در کرج جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام سپهر گستر در کرج پنج درصد می باشد.همچنین باید جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج نصب می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر ایزوگام سپهر گستر در کرج نصب می کنیم و سپس ایزوگام سپهر گستر کل بام را اجرا می کنیم.
– بهتر است در جانپناه، راه پله و سایر سطوح عمودی تا ارتفاع 50 سانتی متر ایزولاسیون از طریق نصب ایزوگام سپهر گستر در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

– زیر سطح کولر یا پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج هر منبع آبی دیگری لایه های دو متری نصب شود.

– قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم تا لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.


– آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های ایزوگام سپهر گستر در کرج نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.

به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام سپهر گستر در کرج بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار 45 درجه می باشد.

وبسایت ساختمون یکی از معتبرترین مراجع نیازمندی های صنعت ساختمان است که در آن انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله انواع کفپوش ها (کفپوش بتنی، پارکت و لمینت)، پخش ایزوگام سپهر گستر در کرج انواع دیوارپوش ها، انواع پارتیشن، انواع درب (درب داخلی، درب ضد سرقت، درب اتوماتیک و..) و … از معتبرترین عرضه کنندگان هر محصول معرفی شده اند.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

شعبه اندیشه : 02632720328

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *