ایزوگام سپهر گستر دلیجان در کرج

ایزوگام سپهرگستر در فردیس

ایزوگام سپهر گستر در فردیس
ایزوگام (Isogam) نوعی عایق رطوبتی صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام سپهر گستر در فردیس است: ایزوگام سپهرگستر در فردیس را میشود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و براحتی بر روی سطوح مختلف نصب و اجرا میشود. قیمت ایزوگام ارزان در فردیس و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان باعث محبوبیت هرچه بیشترش درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد در کرج و باکیفیت میتواند تا 15 سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید. برای انتخاب هرچه بهتر ایزوگام سپهرگستر در فردیس مناسب به ادامه متن توجه فرمایید و ازدیگر مقالات سایت استفاده نمائید.

تاریخچه ایزوگام سپهرگستر در فردیس چیست ؟
ایزوگام سپهرگستر در فردیس برای اولین بار حدود نیم قرن پیش توسط کارخانجات صنعتی داخلی و با استفاده از دانش و خلاقیت بومی از ترکیبات مواد پتروشیمی و نفتی در ایران تولید شد. درابتدا ساختار تولیدی ایزوگام سپهرگستر در فردیس بسیار ساده تر ازامروز بود. درسالهای بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولیدات جانبی مواد خام نفتی و بر اساس نیازهای وقت و بروز نواقص محصول ابتدایی ساختار تولیدی ایزوگام سپهرگستر در فردیس بروزرسانی شد تا عایقی مقاوم تر و با کیفیت تر تولید شود. با اطمینان میتوان گفت بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا کف سطوح آبگیر ایزوگام سپهرگستر در فردیس است. بیشتر کارخانه های ایزوگام سپهرگستر در فردیس در اطراف دلیجان ساخته شده اند؛ به همین دلیل درحال حاضر شهر دلیجان قطب تولیدی ایزوگام سپهرگستر در فردیس کرج است.

پیش از تولید و فروش عمومی ایزوگام سپهرگستر در فردیس مردم برای عایق بندی سطح پشت بام و کف محیط برای جلوگیری از نم و نشت آب از ترکیب قیر مایع و گونی نخی استفاده می کردند که این روش همچنان در مواردی بسیار رایج است.

ساختار لایه های ایزوگام سپهرگستر در فردیس:

ساختار اصلی مواد تشکیل دهنده ایزوگام سپهرگستر در فردیس ترکیبی از مشتقات نفتی است که با لایه های الیاف صنعتی بافته و در هم تنیده شده است. ساختار محکم و غیرقابل نفوذ درعین حال ارتجاعی ایزوگام سپهرگستر در فردیس بهترین و ایده آل ترین شرایط برای عایق بندی سطوح را فراهم میکند.

ورق پلی اتیلن یا فیلم پلی اتیلن (Polyethylene Sheeting , Polyethylene Film)

ورق پلی اتیلن یک پوشش پلاستیکی ساخته شده از پترولیوم است. پترولیوم از مشتقات نفتی است. پلی اتیلن به صورت رول ایزوگام فروخته می شود و مواد افزودنی اضافه شده به آن باعث می شود کاربری های متفاوتی داشته باشد. به جای ورق پلی اتیلن در این لایه می توان از پودر معدنی (Mineral Powder) همینطور از فویل آلومنیوم (Aluminum Foil).

لایه بافت (Tissue) – این لایه در واقع لایه اصلی تشکیل دهنده ایزوگام سپهر گستر در فردیس است که ترکیبی از مشتقات سنگین نفتی و نخ بافته شده از جنس پلی استر (Polyester) می باشد.

موارد کاربرد ایزوگام سپهر گستر در فردیس (برای عایق بندی چه سطوحی می توانیم از ایزوگامرسپهر گستر در فردیس استفاده کنیم ؟)
ایزوگام سپهر گستر در فردیس ر ا می توان برای عایق بندی تمام سطوح و مکان ها درصورتی که بتوان عملیات نصب و اجرای ایزوگام سپهرگستر در فردیس را انجام داد استفاده کرد.

بعضی از موارد پر کاربرد ایزوگام سپهرگستر در فردیس را درلیست زیر مشاهده می نمایید:

پشت بام ساختمان ها در فردیس
کف سرویس های بهداشتی در کرج
سطوح ایرانیتی سیمانی در فردیس در کرج
در مرحله پی ریزی ساختمان در کرج
آب بندی استخرها ، مخازن و تونلها و کانالهای آب در فردیس
سوله ها و کارگاه های صنعتی و دامداری در کرج
عایق محافظتی لوله های صنعتی مانند لوله انتقال آب و گاز در فردیس

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه اندیشه : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

شعبه فردیس : 02636515587

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *