ایزوگام شرق در شهریار

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان در کرج

ایزوگام دلیجان در کرج تولید شده توسط شرکتهای معتبر تولید کننده ایزوگام دلیجان در کرج می باشد و از جمله ایزوگام های دلیجان در کرج با کیفیت و استاندارد کشور می باشد. استفاده از ایزوگام دلیجان در کرج می تواند تاثیر زیادی در عایق کاری بنا ها و ساختمان داشته باشد به طوری که طول عمر ساختمان ها را افزایش می دهد. شرکت ایزوگام دلیجان در کرج یکی از شرکت های تولید، عرضه و نصب ایزوگام در کرج است که با استفاده از نیروهای باتجربه و مجرب به فعالیت های خود ادامه می دهد. با توجه به اینکه یکی از نکات مهم نصب ایزوگام در کرج و عایقهای رطوبتی در کرج استفاده از ایزوگام دلیجان در کرج باکیفیت در کرج و مرغوب در کرج است، این شرکت دلیجان در کرج با نصب در کرج و فروش ایزوگام استاندارد در کرج از تولید کنندگان معتبر جایگاه و اعتبار فراوانی را برای خود به دست آورده است و همچنین دیگر اعتبار شرکت ایزوگام دلیجان در کرج کارکرد مناسب آن می باشد.

برخی از خدمات شرکت عبارت اند از: فروش ایزوگام با کیفیت در کرج، نصب ایزوگام دلیجان در کرج از شرکت های معتبر تولید کننده، ترمیم اصولی و فنی ایزوگام آسیب دیده در کرج، استفاده از ایزوگام دلیجان در کرج درجه یک و مرغوب در کرج، عایق کاری قسمت های مختلف ساختمان. همچنین شرکت ایزوگام دلیجان در کرج از مواد با کیفیت و مرغوب جهت عایق کاری ساختمان استفاده می کند و تولید محصولات و خدمات خود را به صورت تضمینی برای مشتریان در کرج انجام می دهد.

ایزوگام دلیجان در کرج ، مرغوب، با کیفیت و استاندارد در کرج

شرکت های تولید کننده بسیاری وجود دارند که به تولید ایزوگام دلیجان در کرج می پردازند. اما تولیدات برخی از آنها کیفیت استانداردی ندارد و پس از مدتی از بین می رود. همچنین مواد اولیه تولیدی برخی دیگر از شرکت های تولید کننده ایزوگام دلیجان در کرج غیر استاندارد می باشد. برای عایق کاری بنا ها باید از ایزوگامی استفاده شود که در کرج مرغوب باشد و کیفیت مناسبی را داشته باشد. همچنین ایزوگام دلیجان در کرج استفاده شده در ساختمان ها باید استاندارد لازم در کرج را داشته باشد. ایزوگام های غیر استاندارد در کرج طول عمر کمتری دارند و کارایی مناسب را ندارند و پس از مدتی از بین خواهند رفت. شرکت ایزوگام دلیجان در کرج برای عایق کاری ساختمان ها از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت و ایزوگام مرغوب در کرج استفاده می کند.

 

 

ایزوگام های معتبر دلیجان در کرج

شرکت های معتبر تولیدکننده ایزوگام دلیجان در کرج به علت استفاده از مواد تولیدی مرغوب به این اعتبار و شهرت رسیده اند. ایزوگام دلیجان در کرج تولید شده این شرکت ها بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است و دارای استاندارد های لازم برای استفاده می باشد. شرکت هایی نظیر ایزوگام دلیجان در کرج، ایزوگام بام گستر در کرج، ایزوگام نام گستر در کرج، ایزوگام سامان دلیجان در کرج، ایزوگام سراپوش در کرج، ایزوگام غرب گستر در کرج، ایزوگام میعاد دلیجان در کرج، ایزوگام بام پوش در کرج، ایزوگام بام گام عایق در کرج، ایزوگام پشم شیشه در کرج، ایزوگام شرق دلیجان در کرج، ایزوگام حامی شرق در کرج، ایزوگام اصل در کرج، ایزوگام الوند آسیا در کرج و… از کیفیت فراوانی برخوردار بوده و مورد رضایت نصاب های ایزوگام دلیجان در کرج می باشد. شرکت ایزوگام دلیجان در کرج نیز برای نصب ایزوگام دلیجان در کرج از ایزوگام های تولیدی شرکت های معتبر استفاده می کند. ایزوگام دلیجان در کرج از جمله بهترین و مناسب ترین نوع ایزوگام در کرج بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. برای خرید ایزوگام در کرج و نصب ایزوگام در کرج با ما تماس بگیرید.

خدمات شرکت ایزوگام دلیجان در کرج

شرکت ایزوگام دلیجان در کرج با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب بهترین خدمات، تولید و نصب ایزوگام دلیجان در کرج و عایق های رطوبتی در کرج را ارائه می دهد. متخصصین ایزوگام دلیجان در کرج آماده تولید و نصب ایزوگام دلیجان در کرج هرگونه عایق رطوبتی در کرج و ایزوگام دلیجان در کرج می باشند. ما با استفاده از بهترین عایق کاران در کرج اقدام به نصب ایزوگام دلیجان در کرج و عایق رطوبتی در کرج می کنیم و کار خود را با ضمانت کتبی در کرج به مشتری در کرج ارائه می دهیم. شرکت ایزوگام دلیجان در کرج خدمات متنوعی دارد که این خدمات متنوع و فراوان شرکت ایزوگام دلیجان در کرج باعث رضایت و جذب مشتریان در کرج متعدد شده است. نصب ایزوگام دلیجان در کرج، نصب انواع عایق های رطوبتی در کرج، نصب ایزوگام دلیجان در کرج، نصب ایزوگام در کرج کف و دیوار، کف استخر، ایزوگام کاری پی ساختمان، نصب ایزوگام ایزوگام دلیجان در کرج سوله و سالن های بزرگ، ترمیم، بازسازی و نوسازی عایق ساختمان، ترمیم و تعویض ایزوگام دلیجان در کرج، نصب ایزوگام دلیجان در کرج روی قیرگونی در کرج، قیرگونی بام، قیرگونی ساختمان، آسفالت کوچه و خیابان، زیرسازی و قیرپاشی خیابان، عایق کاری سرویس های بهداشتی و حمام، عایق کاری گلخانه ها و باغچه ها، فروش انواع ایزوگام دلیجان در کرج و عایق های رطوبتی در کرج، فروش ایزوگام دلیجان در کرج شرکت های معتبر تولید کننده، استفاده از ایزوگام دلیجان در کرج درجه یک ، مرغوب و با کیفیت در کرج، فروش و نصب ایزوگام ایزوگام دلیجان در کرج، تخمین هزینه عایق کاری در کرج، قیرگونی در کرج، درزگیری با چسب مخصوص، اجرای کار به صورت تضمینی.

تکنولوژی تولید ایزوگام دلیجان در کرج

با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا در زمینه‎های مختلف صنعتی ایزوگام دلیجان در کرج و محصولات عایق کاری در کرج نیز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همگام شدن با پیشتازان صنعت تولید ایزوگام ایزوگام دلیجان در کرج دنیا رشد فراوانی داشته است که یکی از مراکز پیشتاز و پیشرفته تولید ایزوگام دلیجان در کرج در سال های گذشته شهر صنعتی دلیجان در کرج می‎باشد که بیشترین نیاز کشور و همچنین کشورهای همسایه را از بابت محصولات عایق بندی در کرج و ایزوگام دلیجان در کرج جواب گو می‎باشد.

برخی از مزیت‎های ایزوگام دلیجان در کرج

۱- اولین مهمترین مزیتی که ایزوگام دلیجان در کرج دارد این است که نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
۲- در فصل زمستان نیاز به برف روبی پشت بام نیست زیرا برف به سطح ایزوگام دلیجان در کرج نمی‎چسبد و در آن نفوذ نمیکند و نمی تواند‎ به آن آسیبی وارد نمیکند.
۳- به دلیل سبکی ایزوگام دلیجان در کرج و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون ساختمان ها، پشت بام، شیروانی ایرانیت، پی ساختمان، حمام، تونلهای آبیاری، سردخانه‎ها، لوله‎های گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها و… می باشد. همچنین از لحاظ وزن نسبت به آسفالت و موزاییک سبک تر نی باشد و در هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.
۴- در تولید ایزوگام دلیجان در کرج بجز استفاده از قیر در کرج اصلاح شده (بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و کانی دیگر مانند الیاف شیشه نخدار، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.                                                                ۵- نصب ایزوگام دلیجان در کرج سریع است و همچنین هزینه نصب ایزوگام دلیجان در کرج نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر می باشد.
۶- به علت وجود الیاف شیشه نخدار در ساختار آن هرگز دچار پارگی و پوسیدگی نمی‎شود و البته در مقابل انواع اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه ماورا بنفش (یووی) نیز مقاوم است.
۷- ایزوگام دلیجان در کرج دارای ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده می‎باشد.
۸- شرکت های تولید ایزوگام دلیجان در کرج زیر نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی فعالیت می‎کنند و هیچ تخلفی مانند استفاده از مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان در کرج اتحادیه استاندارد پنهان نمی‎ماند.

قیر ایزوگام دلیجان در کرج

ماده اصلی در تولید ایزوگام دلیجان در کرج قیر خالص معروف به 70*60 می‌باشد که در طبقه بندی انواع قیر موجود در بازار بهترین نوع آن برای تولید ایزوگام دلیجان در کرج می باشد. همچنین قیمت ایزوگام دلیجان در کرج پلیمری به دلیل استفاده از این نوع قیر و همچنین کیفیت تیشو و فویل در مقایسه با ایزوگام های دمیده در کرج بالاتر است.

نحوه تولید قیرخالص در کرج

قیر خالص 70*60 از پالایش نفت خام استخراج شده در کرج و مسقیماً از دکل های نفتی در کرج به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن آن در پالایشگاه‌های تولید قیر در کرج، بنزین در کرج، حلال های نفتی در کرج، نفت چراغ در کرج، نفت گاز در کرج و سایر روغن های سبک در کرج آن در برج های تقطیر پالایشگاه ها در کرج جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه سانتیگراد (در فشار عادی) قیر در کرج آن به جا می‌ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد عرضه می شود. ایزوگام تولید شده در کرج با این نوع قیر مناسب در کرج برای آب‌ بندی بام با پوشش آسفالت در کرج، سیمان در کرج و موزاییک در کرج می‌باشد.

مواد اولیه جهت تولید ایزوگام پلیمری در کرج

1- قیر خالص70*60 اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده این نوع ایزوگام دلیجان در کرج می‌باشد.
2- پلی استر، تیشو و اسپانباند.
3- پودر تالک و پوشال گونی پلاستیکی.
4- فویل آلومینیمی با ضخامت ۱۴ الی ۱۶ میکرون.
5- فیلم پلی اتیلن.

مزایای استفاده از ایزوگام پلیمری در کرج

1- ماندگاری ایزوگام دلیجان در کرج بیش از 15 سال است که پس از اجرا توسط نصاب ایزوگام دلیجان در کرج ضمانتی بصورت کتبی ارائه می شود.
2- ایزوگام دلیجان در کرج دارای انعطاف پذیری بالایی در سرما (تا دمای 5- درجه ) و گرما ( تا دمای 100 درجه ) می‌باشد.
3- این نوع ایزوگام دلیجان در کرج به دلیل استفاده از قیر خالص در کرج دارای وزنی مناسب بوده و از ایجاد بار اضافی بر روی سقف ساختمان و سازه جلوگیری می‌کند.
4- ایزوگام دلیجان در کرج مطابق با استاندارد ملی ایران تولید شده و در گروه عایق رطوبتی در کرج نوع A محسوب می‌شود.

اکثر شرکت های تولید ایزوگام دلیجان از مخلوط مواد پلیمری و قیر خالص 70*60 استفاده می‌کنند که در بازار تولید محصولات عایق کاری در کرج با نام اختصاری BPP شناخته می‌شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت روز ایزوگام دلیجان در کرج با ما تماس بگیرید:

 

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *