قیمت نصب ایزوگام در کرج

ایزوگام دلیجان در فردیس

ایزوگام دلیجان در فردیس

پس از فراهم آوردن لوازم و وسایل لازم به سراغ نصب ایزوگام در کرج می رویم. به خاطر داشته باشید نصب ایزوگام در کرج دارای اصولی است که اگر به درستی اجرا نشود، پخش ایزوگام در کرج مقاومت لازم در برابر عوامل جوی را نخواهد داشت و ایزوگام دلیجان در فردیس طبیعتا طول عمر آن کاهش می یابد.

برای شروع کار فقط چند رول ایزوگام دلیجان در فردیس را به محل نصب ایزوگام در کرج بیاورید، به خاطر داشته باشید وزن هر رول ایزوگام دلیجان در فردیس حدود 40 الی 45 کیلوگرم است. لذا انبار کردن چندین رول پخش ایزوگام در کرج در یک نقطه بام می تواند خرابی به همراه داشته باشد.

– در ابتدای کار باید سطح را اندازه گیری کنیم که این اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.
با توجه به اینکه عرض رول ایزوگام دلیجان در فردیس 1 متر است و رول ها باید حدود 10 سانتیمتر از عرض همپوشانی داشته باشند، سطح کار به فاصله های عرضی 90 سانتیمتری علامت گذاری می شود.

– تمام سطوح ایزوگام دلیجان در فردیس کاری شده باید به طرف آبروها شیب‏بندی شوند تا آب در سطح ایزوگام در کرج جمع نشوند. شیب مناسب اجرای ایزوگام در کرج پنج درصد می باشد.همچنین باید جلوی ناودان یا هر آبراهی یک متر لایه ایزوگام دلیجان در فردیس نصب می کنیم. دلیل این امر این است که در اجرای شیب بندی بام یک نقطه ماکزیمم شیب و یک نقطه مینیمم شیب وجود دارد. آب از نقطه ماکزیمم شیب جریان یافته و در نقطه مینیمم شیب جذب آبراه می شود. با توجه به شدت بارندگی یا کم بودن شیب و آبراه، آب مدتی در اطراف آبراه می ماند و سپس جذب می شود. لذا ابتدا در اطراف هر آبراهی یک متر ایزوگام در کرج نصب می کنیم و سپس ایزوگام کل بام را اجرا می کنیم.
– بهتر است در جانپناه، راه پله و سایر سطوح عمودی تا ارتفاع 50 سانتی متر ایزولاسیون از طریق نصب ایزوگام در کرج صورت گیرد؛ با اینکار یک حوضچه آبگیر و غیر قابل نفوذ ایجاد می کنیم.

دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس

ایزوگام بر اساس نوع لایه های به کار رفته (تیشو و پلی آستر) به دو دسته تقسیم می شود (دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس):

1. ایزوگام تک لایه در فردیس (شامل پلی استر دوخته) این نوع ایزوگام در فردیس به نسبت نوع دو لایه ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد.(دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس )

2. ایزوگام دو لایه در فردیس (شامل تیشو و پلی استر) این نوع ایزوگام در فردیس ضخیم تر از نوع تک لایه بوده و دارای استحکام بیشتری می باشد.(دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس )

ایزوگام در فردیس تک لایه دارای یک لایه پلی استر دوخته است و به صورت فویلدار و با ضخامت حدود 3 میلی متر تولید میشود و برای دیوار ها و مکان هایی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد استفاده میشود و نسبت به ایزوگام دولایه انعطاف بیشتری است.(دسته بندی انواع ایزوگام در فردیس)

– زیر سطح کولر یا ایزوگام دلیجان در فردیس هر منبع آبی دیگری لایه های دو متری نصب شود.

– قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است. در صورتی که نایلون ضخیم باشد پیش از حرارت دادن باید کنده شود. در هر صورت به خاطر داشته باشید ایزوگام دلیجان در فردیس حرارت بیش از حد نیاز باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد. همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق رطوبتی کاملا به سطح کار نچسبیده و ایزوگام دلیجان در فردیس باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر، از نقطه وسط عرض آن لایه را به دو طرف هدایت می کنیم تا لایه ای صاف و عاری از حباب های هوا داشته باشیم و مطمئن شویم ایزوگام دلیجان در فردیس که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.


– آخرین مرحله اتصال همپوشانی های ورق های ایزوگام در کرج نصب شده است که باید با دقت فراوان و با کمک شعله کم مشعل انجام شود.

به خاطر داشته باشید که در مناطقی که بارش باران زیاد است بهتر است ایزوگام دلیجان در فردیس کاری را بر روی دیوار نیز اجرا کنید. قبل از نصب ایزوگام در کرج بر روی دیوار لبه نود درجه را ماهیچه بندی کنید. زاویه مناسب برای این کار 45 درجه می باشد.

وبسایت ساختمون یکی از معتبرترین مراجع نیازمندی های صنعت ساختمان است که در آن انواع محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از جمله انواع کفپوش ها (کفپوش بتنی، پارکت و لمینت)، ایزوگام دلیجان در فردیس انواع دیوارپوش ها، انواع پارتیشن، انواع درب (درب داخلی، درب ضد سرقت، درب اتوماتیک و..) و … از معتبرترین عرضه کنندگان هر محصول معرفی شده اند.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه فردیس : 02636515587

شعبه اندیشه : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *