ایزوگام ارزان در فردیس

ایزوگام ارزان در فردیس

یکی از مشکلات بسیار مهمی که در بیشتر ساختمان ها به چشم می خورد مشکل نشت و نفوذ نم و رطوبت به ساختمان می باشد.

که در برخی مواقع خسارات فراوان و جبران ناپذیری را نیز به ساختمان ها تحمیل می کند.

و یکی از راهکارهایی که می توان با این مشکل مقابله کرد، عایق کاری و ایزوگام ارزان در فردیس می باشد.

با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوا و همین طور وجود منابع عظیم نفتی در ایران رایج ترین عایق رطوبتی قیر و گونی است

که در گذر زمان و با پیشرفت فناوری و تکنولوژی این روش جای خود را به عایق های پیش ساخته و یا همان ایزوگام ارزان در فردیس داده است.

– در حالتی که سطح زیرین فلزی است زنگ زدگی و آلودگیها باید پاک شده، از یک پوشش آستری ضد زنگ استفاده شود.
– تمامی گوشه‎ها و دور تا دور سطوحی که زوایای ۹۰ درجه دارند باید با سیمان ماهیچه کشی (Fillet ) شوند.
– بطور کلی عایق روی زوایای ۹۰ درجه نباید نصب نشود.
– شعله نسبت به سقف بایستی ۴۵ درجه باشد، با حرکت دادن رول توسط پا، دست و یا وسیله دیگر دو قشر مذاب با یکدیگر ممزوج شده، عایق روی سطح کار محکم چسبانده می‎شود.
– برای اطمینان از چسبیدن، لبه و انتهای عایق مجددا حرارت داده شده، با قشر قیری مذاب برروی سطح کار چسبانده می‎شود. باید دقت کرد که بین سطح و عایق هوا گیری انجام شود. توسط ماله انتهای رول به سطح کار جوش داده می‎شود؛ البته بهتر است ماله را برای این منظور گرم نمود.
– در نصب ایزوگام ارزان در فردیس رولهای بعدی مساله همپوشانی نیز علاوه بر مسایل فوق باید رعایت شود.

قیمت ایزوگام در فردیس

ایزوگام موسوی با داشتن کادری متشکل از افراد مجرب و متخصص و سابقه درخشان، در انجام پروژه های مرتبط با ایزوگام ارزان در فردیس، اجرای قیرگونی در کرج و آسفالت در کرج و … آماده ارائه خدمات مشتریان عزیز می باشد.

قیمت ایزوگام بسیار مناسب و ارزان قیمت بوده و آماده انجام پروژه های شما عزیزان در فردیس می باشد.

کاربردهای ایزوگام ارزان در فردیس

ایزوگام ارزان در فردیس پوششی مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی ساخته شده است، که به وسیله گرما بر بستر پشت بام چسبانده می‌شود.

و از نفوذ آب و نم و رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری به عمل می آورد.

می توان گفت که متوسط عمر ایزوگام ارزان در فردیس با کیفیت مناسب در حدود ۱۰ سال است.

امروزه ایزوگام ارزان در فردیس کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلف ساخته می شود.

از جمله مهم ترین جاهایی که ایزوگام ارزان در فردیس مورد استفاده قرار می گیرد می توان به پشت بام ساختمان ها،

پی ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، گاوداری ها، مرغداری ها، استخرها، دیوارها و … اشاره کرد.

همچنین باید اشاره کرد که هر کدام از انواع ایزوگام ارزان در فردیس با توجه به کاربرد خود در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای نصب ایزوگام ارزان در فردیس باید:

۱- ابتدا باید سطح پشت بام بوسیله جارو و شستشو تمیز شود و کلیه اشیاء فلزی مثل کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب و غیره قبلا به دقت برداشته شده و سطح کار کاملا آزاد باشد.
۲- ترک ‎ها در صورتیکه بزرگتر از یک سانتیمتر باشند با خمیر ماستیک و یا سیمان پر می‎شوند و ایزوگام ارزان در فردیس چنانچه از آستر و یا درزگیر استفاده شده از خشک شدن آنها اطمینان حاصل شود.
۳- در صورت نیاز (شوره شدن یا صیقلی نبودن زیر کار) در هر متر مربع 500 گرم خمیر پرایمر می‎زنیم.

۴- پس از خشک شدن کامل خمیر بطوری که به دست نچسبد کار را ادامه می‎دهیم.
۵- برای شروع نصب ایزوگام ارزان در فردیس، باید مشعل روشن شده، شعله آن تنظیم شود. سپس اندازه گیری از قسمت ناودانی کار شروع می‎شود.
۶- سطح کار را به فاصله‎های عرضی 90 سانتیمتر علامت گذاری می‎کنیم.
یک تکه لایه به ابعاد 50*50 بصورت قیفی داخل ناودان ایزوگام ارزان در فردیس می‎کنیم و از اتصال کامل با بدنه لوله اطمینان حاصل می‎کنیم.
در جلو ناودان یک متر لایه ایزوگام ارزان در فردیس میکنیم. باید توجه داشت که آب فقط در قسمت نقطه اوج سقف روان است؛ ولی در نقطه صفر مساحتی از اطراف آبراه آب جمع می‎شود و تا مدتی می‎ماند تا از آبراه عبور کند.
نقاط اوج و صفر میزان شیب اعمال شده در شیب بندی می‎باشد.
این مساله اجتناب ناپذیر است و با شدت بارندگی، ایزوگام ارزان در فردیس کم بودن شیب، کمبود آبراه و یا قطر آن تشدید می‎شود.
به همین علت ابتدا بایستی حدودا تا شعاع 1متر از هر طرف آبراه را یک بار عایق بندی نمود و سپس عایق بندی کل سقف را آغاز کرد.


۷- زیر هر کدام از منابع آبی مثل چیلر یا کولر تک لایه‎های دو متری ایزوگام ارزان در فردیس می‎شود.
۸- لایه اصلی را باز و مقابل ناودان شروع یه نصب ایزوگام ارزان در فردیس می‎نماییم. در زمان اجرای ایزوگام باید رول ایزوگام را که طول آن 10 متر است باز کرده و به دو قسمت 5 متری از دو طرف جمع کرده و از نقطه وسط شروع به نصب ایزوگام ارزان میکنیم.
دلیل این کار این است که اگر از یک سر لایه شروع به نصب ایزوگام ارزان در فردیس کنیم خط تنظیم آن تراز نمیشود و لایه کج ایزوگام ارزان در فردیس می‎شود.
۹- بصورت چپ و راست حرکت میکنیم بصورتیکه عایق ردیف چپ و راست لایه نصب شده لبه‎ های آن را به مقدار 10 سانتیمتر پوشش میدهد. همپوشانی دو لایه کنار هم باید 10 سانتیمتر باشد.
۱۰- قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است اگر نایلون ضخیم باشد باید کنده شود و اگر نازک باشد باید با حرارت بیش از حد نیاز داده شود باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می‎گردد.
همچنین در صورتی که کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق کاملا به سطح کار نچسبیده و ایزوگام ارزان در فردیس باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
۱۱- پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر از نقطه وسط عرض آن با فشار پا یا دست، لایه را به دو طرف هدایت و صاف میکنیم بطوریکه چین و چروک و هوا گرفتگی ایجاد نشود و مطمئن شویم که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده است.
آخرین مرحله، جوشکاری همپوشانی ‎های عایق نصب شده است که باید با دقت فراوان با شعله کم مشعل و به کمک کمچه انجام شود.
۱۲- برای باز کردن بعضی از رول‎ های عایق که دچار چروک خوردگی شده یا اصطلاحا پاشنه داده و پایین رول لایه به هم چسبیده است، ایزوگام ارزان در فردیس باید بوسیله مشعل حرارت داده شود و به آرامی باز شود؛ در غیر اینصورت باعث پارگی عایق می‎شود.

طریقه نصب ایزوگام ارزان در فردیس

نصب عایق رطوبتی بخش عمده ای از کار ایزولاسیون را تشکیل می‎دهد؛ بدین معنی که ایزوگام ارزان در فردیس با بهترین کیفیت تولید در صورتی که به طریقه صحیح ایزوگام ارزان در فردیس و نگهداری نشود انتظار مصرف کننده را برآورده نخواهد کرد و کاملا بی ارزش است.
روش معمول نصب ایزوگام ارزان در فردیس اتصال کامل عایق رطوبتی با سطح زیرین است. وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام ارزان در فردیس بطور کلی یکسان است و به طور جزئی کاملا ابتکاری است.

وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام ارزان در فردیس

گاز مایع (کپسول)، چراغ شعله پخش کن (به صورت تک شعله و چند شعله وجود دارد)، کمچه و ماله بند کشی، تیغ موکت بری فلزی، فندک جرقه ای، دستکش نسوز برزنتی کف چرم ساقه بلند، تیغه لاستیکی دسته دار، جارو، کفش کف صاف

یادآوری: استفاده از دستگاههای مدرن پخش و نصب عایق رطوبتی نیز جهت ایزوگام ارزان در فردیس مجاز است.

نکات مهم نصب ایزوگام ارزان در فردیس:

برای شروع کار نصب ایزوگام ارزان در فردیس عایق رطوبتی پیش ساخته با کاربرد داغ بایستی به نکات زیر توجه داشت:
– اگر روی سطح برآمدگی های نظیر انتهای میلگرد یا سر ستون و یا هر شیئی نیز دیگری وجود دارد آنرا بریده و کاملا با سطح کار تراز نمائید.
– چنانچه سطح کار موزائیک باشد نخست آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نمائید.
– هرگز هنگامی که احتمال ریزش باران، برف، تگرگ و طوفانی وجود دارد ایزوگام ارزان در فردیس را شروع نکنید.
– در دماهای زیر ۵+ درجه سانتیگراد ایزوگام ارزان در فردیس انجام نشود؛ چرا که ممکن است شکل گیری لایه به طور کامل صورت نگیرد و از طرفی با کاهش خاصیت پلاستیکی امکان ترک برداشتن لایه‎ها وجود دارد.
– سطوحی که قرار است عایق بندی شوند باید تمیز، خشک و بدون هرگونه خزه، غبار، نفت، گریس و سایر آلودگیها باشد و بهتر است سقف با آب شسته شود و قبل از آن پلیسه‎های سیمان و یا سنگ ریزه‎ های نوک تیز چسبیده به بتون سقف جمع شود.

در پایان شرکت ایزوگام موسوی آمادگی خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز در کرج، جهت بازدید و مشاوره رایگان و انجام خدمات عایق کاری و ایزولاسیون (ایزوگام) بصورت تلفنی، حضوری و حتی اینترنتی اعلام می‎دارد.

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : 02632720328

شعبه اندیشه : 02636515587

شعبه شهریار : 02165562560

شعبه فردیس : 02636515587

مدیریت : 09126631270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *