نمایندگی ایزوگام در عظیمیه

نمایندگی ایزوگام سراپوش دلیجان در کرج

نمایندگی ایزوگام سراپوش دلیجان در کرج

های موجود در بازار توسط شرکت های مختلف تولید کننده نمایندگی ایزوگام سراپوش دلیجان در کرج  تولید می شود, که هر یک ویژگی های خود را دارند. برخی از این نمایندگی ایزوگام بام گستر ۱۱۷ در فردیس نامرغوب و غیراستاندارد بوده و از کیفیت کافی برخوردار نیستن نمایندگی ایزوگام در فردیس که پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و در مقابل رطوبت مقاومت نمی کنند.

در این مرحله فن‌ های خشک‌ کننده ، عملیات خشک کردن نمایندگی ایزوگام بام سستر ۱۱۷ در فردیس را انجام میدهند. در پایان نمایندگی ایزوگام بام گستر ۱۱۷ در فردیس وارد رول کن می‌گردد و به طول ۱۰ متر حول میله‌ ای مخروطی شکل ،. بعد از رول شدن ، لایه بریده میشود و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ می‌گردد.

تولید نمایندگی ایزوگام بام گستر ۱۱۷ در فردیس
در این فرایند بسته به نوع محصول که تک لایه باشد یا دو لایه تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر می‌گردند و بایی دی دی دو ی ی ی و و سپس ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده و در بالای تشتک قیر تنظیم میگردد. در مرحله بعد ورق آلومینیوم به لایه آغشته به مواد چسبیده و ورد حوض آب می‌گردد.

لایه های نمایندگی ایزوگام در فردیس پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد میگردد. در مرحله بعد پلاستیک. آسانسور باعث ذخیره‌سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید میشود.

یک گونه ایزوآموز گونه ای است که نمایندگی ایزوگام بام گستر ۱۱۷ در فردیس را تولید می کند. از لحاظ مورفولوژیکی گام های یکسان این بدان معنا نیست که گامتها یکسان هستند ، اما آنها تفاوت را نمی بینند. مخالف هیستوگرام است (همچنین آنزیمگامتر نامیده می شود) ، که از لحاظ مورفولوژیکی جداگانه مشخص شده است.

قیمت انواع نمایندگی ایزوگام سراپوش دلیجان در کرج

برخی از نمایندگی ایزوگام بام گستر ۱۱۷ در فردیس های تولید شده نیز دارای استاندارد هستند و نمایندیی تو دی دو و غ غ غ غ غ………… برخی از این ایزوگام ها عبارتند از ایزوگام شرق, ایزوگام بام گام عایق, ایزوگام دلیجان, ایزوگام شرق مشهد, ایزوگام بام گستر, ایزوگام سینا بام, ایزوگام گل پوشش, ایزوگام آذرگام تبریز, ایزوگام سراپوش دلیجان, ایزوگام سامان دلیجان که از شهرت زیادی در بازار نمایندگی ایزوگام بام گستر ۱۱۷ در فردیس و عایق های رطوبتی برخوردارند.

ایزوگام موسوی
شعبه کرج: ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸
شعبه فردیس: ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷
شعبه شهریار: ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰
مدیریت: ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *