نمایندگی ایزوگام در شهریار

نصب ایزوگام صدف گستر در کرج

نصب ایزوگام صدف گستر در کرج

اگر سطح کار موزاییک باشد ابتدا نصب ایزوگام صدف گستر در کرج با سیمان، دوغاب کاری کرده سپس از مشتق قیری محلول در حلال نفتی استفاده کنید.

آموزش نصب ایزوگام در کرج
اگر سطح کار سیمانی باشد، باید ۲۸۰ گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی به ازای هر متر مربع جهت پوشش سطح کار مورد استفاده قرار گیرد.
اگر سطح کار آسفالت باشد، باید ۳۰۰ گرم مشتق قیری رقیق شده در آب به ازای هر متر مربع نصب ایزوگام صدف گستر در کرج جهت پوشش سطح کار مورد استفاده قرار گیرد.
پس از خشک شدن زیر کار، اطمینان حاصل کنید که سطح تمیز و عاری از آلودگی و خاک می باشد.

به علاوه بهتر است قبل از شروع کار نصب ایزوگام صدف گستر در کرج بر روی پشت بام، کلیه اشیاء فلزی مانند کولر، منبع انبساط، منبع های ذخیره آب و آنتن برداشته شده و سطح کار برای نصب ایزوگام صدف گستر در کرج کاملا آزاد باشد.

الزامات پیش از نصب ایزوگام صدف گستر در کرج

پیش از شروع نصب ایزوگام صدف گستر در کرج باید سطح را کاملا شسته و جارو کنیم. پس از خشک شدن کامل سطح می توان کار ایزولاسیون را شروع کرد. همچنین باید سطح مورد نظر فاقد ترک های بالای یک سانتیمتر باشد که در این صورت باید این ترک ها با خمیر ماستیک یا سیمان پر شوند.
همچنین قبل از شروع کار نصب ایزوگام صدف گستر در کرج، سطح باید زیرسازی شود. زیرسازی سطح به جنس اولیه پوشش بام بستگی دارد. پوشش اولیه بام معمولا موزاییک، سیمان یا آسفالت است. مواد معرفی شده را با مقادیر معین بر روی سطح کار پاشیده و به مدت ۲۴ ساعت برای خشک شدن این مواد صبر کنید.

نصب ایزوگام صدف گستر در کرج

نصب ایزوگام صدف گستر در کرج؛ ایزوگام عایقی رطوبتی جهت محافظت پشت بام در مقابل رطوبت و عوامل جوی است. مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام در کرج عبارتند از: قیر و الیاف مصنوعی. ایزوگام ها دارای ابعاد ۱ متر در ۱۰متر بوده و ضخامتشان حدود ۴ میلیمتر است. از ویژگی ها و مزایای ایزوگام در کرج می توان به محافظت در مقابل رطوبت، سهولت در اجرا در مقایسه با عایق کاری های قدیمی از جمله قیر و گونی و جذب بالای حرارت به ویژه در ایزوگام آلومینیومی اشاره کرد. مناسبترین زمان برای نصب ایزوگام صدف گستر در کرج یک روز آفتابی است. در روزهای سرد یعنی دماهای زیر ۵ درجه سانتیگراد به دلیل احتمال ترک برداشتن لایه ها بهتر است از نصب ایزوگام خودداری شود.

جهت مشاوره و قیمت نصب ایزوگام صدف گستر در کرج و … با شماره های زیر تماس بگیرید:

ایزوگام موسوی

شعبه کرج : ۰۲۶۳۲۷۲۰۳۲۸

شعبه فردیس : ۰۲۶۳۶۵۱۵۵۸۷

شعبه شهریار : ۰۲۱۶۵۵۶۲۵۶۰

مدیریت : ۰۹۱۲۶۶۳۱۲۷۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *